Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha férfi évekig udvarol akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfi évekig udvarol akkor szerelmes lehet? A lány nem foglalkozik vele. De a férfi nem adja fel. Már 4 éve

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 20:06
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
57%

Az inkább egy hülye. De a jó hír, h nem te vagy az egyetlen, akinek udvarol ;)

25/F

2015. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed hogy másnak is udvarol?
2015. júl. 18. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki évekig udvarol úgy valakinek,hogy az szarik a fejére,az megszállott...de szerintem itt nem erről van szó.Én is úgy látom,hogy neki presztizskérdés,hogy megkapjon.Emellett tuti másoknál is próbálkozik,csak vagy nem jön neki össze,vagy téged is szeretne megkapni többek között.
2015. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább megszállott, ez semmiképp sem pozitív.
2015. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg vagy megszállottság, vagy több vasat tart a tűzbe, és egyszerre udvarol mindenkinek, hátha valamelyik összejön...
2015. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De már régen voltunk együtt többször is.De azòta nem foglalkoztam vele.
2015. júl. 18. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy szerelmes,mert nekem is volt egy ilyen srác még fiatal koromban és neki nem volt oka, hogy szerelmes legyen belém, hiszen nem is ismertük annyira egymást.

Az biztos, hogy a fejébe vette, hogy meg akar szerezni,nem vitás, meg is kérte a kezem, pedig nekem egy jó szavam nem volt hozzá.Évekig jött ő is, és miután elköltöztem onnan,mert férjhez mentem, már nem talált meg.

2015. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Onnan vesszük, hogy:

1, veled a siker kétséges,

2, pasiból van, mindent d_gna, ami mozog,

3, valószínűleg valahol mélyen úgy gondolja, hogy úgysem fogsz összejönni, így csinál B-,C-,D-verziókat is.

2015. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az tényleg nem jut eszébe senkinek, hogy szerelmes?

Egyszerűen úgy érzi, hogy megtalálta az élete párját, és amit csak tud megtesz azért, hogy együtt legyen azzal akit szeret.

Az mennyivel jobb hozzáállás, hogy egy hét után feladja valaki?

2015. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szabadsagharcos válasza:
Egy hét után azért már nem, de legrosszabb esetben is pár hét után már felisemri az ember a bukást.
2018. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!