Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfitársaim! Jártatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Jártatok már vallásos lányokkal?

Figyelt kérdés

Én magam nem vagyok hívő, de kinéztem egy lányt, aki hetente katolikus tepmloba. Csak alkalmnként találkoznk, és még ritkábban beszélgetünk, de valahogy felkeltette az érdekllődésemet, hogy minden reggel látom a templomba. Elmondta, hogy évek óta szinte minden héten látogatja a miséket.

Bevallom, engem ez nem zavar. Eddig intelligens, bár kicsit házias lánynak találtam, legfeljebb most már tudom róla, hogy vallásos.

Bár mivel a hívőkről számos sztereotípia él, ezért ha valaki már járt ilyen lánnyal tőle kérdezném:

Elviselhetőbbek a párkapcsolatokban? Kevesebbet vagy többet hisztriáznak?

Milyen velük az együttlét? Sokat kell könyörögni


2016. febr. 28. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt el kell majd fogadnod, hogy számára isten a legfontosabb.:/
2016. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vallásos volt a lány de sikeresen megrontottam,valami baptista vagy mi a rosseb. súlyos eset ,mert még kocsmába se mehetnek be ,nemhogy a késdobálokba mulatoztunk minden este. persze a családja elött még engem is titkolt ,nemhogy a bulijainkat,szóval sikeresen átneveltem,szép lány volt de már vége.
2016. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát egyikőtök sem járt hívő lánnyal.
2016. febr. 28. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
most írtam le te ,török!
2016. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak tiszta lelkű mélyen keresztény lánnyal. A volt barátnőm ilyen volt, imádtam vele olvasni a Bibliát de mással csókolózott és a bűnös tette miatt dobtam.
2016. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ~OnLány~ ***** válasza:

És mégis mi a baj azzal,ha valaki hívő?

Vagy ha hetente egyszer templomba jár?

Attól még nem jelenti azt,hogy nem lesznek hisztérikusak a párkapcsolatban,ne idegeskedj.


Ha valaki vallásos akkor egyből azt vonod le,hogy nem hajlandó szeretkezni?Miért kéne neki könyörögni?

Ha akarja,akarja,ha nem,nem.Függetlenül attól,hogy templomba jár.

De hülyeség ez. :D

2016. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kár, hogy eddig egyikőtök sem tudott felnőttként hozzászólni a témához.
2016. febr. 28. 21:29
 8/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Erre nincs mit mondani. Leírtam rendesen!


Nincs különbség egy vallásos és egy nem vallásos lány között. Így megfelel?

2016. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez már intelligens válasz volt. Köszönöm.
2016. febr. 29. 12:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van különbség!

Legalábbis, akiket én ismerek mélyen vallásos lányokat, azoknak a házasság előtti szex is ki van zárva. Felnőttként nem tudom kinek van kedve ezzel kínlódnia, hogy könyörögjön a szexért...

2016. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!