Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérhetem tőle ezt az ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem tőle ezt az ajándékot szülinapomra? Fiúk ti megvennétek a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve kinéztem magamnak egy kb. 47 ezer Ft-os órát, amit Magyarországon nem lehet kapni, de interneten természetesen meg lehet rendelni. Azóta bele vagyok zúgva, eszméletlenül gyönyörű. Hamarosan itt a születésnapom, gondoltam, hogy ezt kérem a barátomtól, akivel 4 hónapja vagyunk együtt. Ő dolgozik (értsd: havi fix fizetése van), én egyetemista vagyok (nekem nincs). Túlzás lenne egy ilyen ajándék kérése?

2016. márc. 6. 20:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
vennék neki egy macit
2016. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem lenne pofám kérni ennyi idő után ilyen ajándékot, még akkor se, ha tudnám, hogy a párom jól keres, pláne ha nem tudnám viszonozni fordított esetben. Tehát ő vegyen nekem egy 50 ezer ft-os órát, én meg szúrjam ki a szemét egy tábla csokival? Mégha ugye nem is az érték számít, de akkor is, ez ku.rva ciki lenne...Nem is értem, hogy merült ez fel a kérdezőben...
2016. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%
Ha Andy Vajna típus, akkor simán kèrheted.
2016. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Kérni??? Miért? Talán a Mikulással vagy a Húsvéti nyúllal jársz?

Én barátnőm biztos nem lenne ennyire pofátlan.

2016. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ehhez kell pofa is. :/
2016. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%
Ajándékot kérni? Max. szülőktől, rokonoktól szokás ha van rá keret, nem egy 4 hónapos kapcsolatban. Én is 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, most volt a szülinapom, de eszembe sem jutott kérni semmit. Elég k_rvás ez, hogy te elvárod, hogy drága ajándékot vegyen, de cserébe gondolom te valami szart vennél neki. Amúgy egyetem mellett is lehet dolgozni.
2016. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
65%

ajándékot soha nem kérünk, legfeljebb ha megkérdezi, és akkor is a lehetőségekhez mérten. ha mondjuk nettó120at keres, akkor azért 50ezres órát kérni talán túlzás...

ha kőgazdag a srác, és naponta elkölt ennyit kajára, bulira, és saját lakás meg nagy fizetése van, és ez olyan neki, mint hogy más vesz egy tábla csokit, akkor nyilván bátran kérjed :D nem ismerjük az anyagi háttereteket...

2016. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
29%

Sztem nyugodtan kerj tole, vegulis semmit nem vesztesz max nem veszi meg. Nem az egyutt toltott ido hataroz meg egy kapcsolatot, hanem az h a felek mennyire szeretik egymast. Ha ugy erzed h nalatok ez belefer anyagilag es erzelmileg akkor nincs gond:-))


Vegulis en egyszer kertem egy 500 ezer forimtos futogepet-a ferjemtol karacsonyra, es of korsz megkaptam. De ez egy mas tortenet:-)


47 egy oraert nem veszes, ha normalis keresete van ez siman kifizetheto.Mas kerdes, h egyetemistakent, pasitol sosem kertem semmilyen ajandekot mert nem tudtam volna viszonozni. Sajat jersettel mas a tortenet, siman veszek neki pl egy Zegna oltonyt, vagy en allom a nyaralast, de mi kolcsonosen megengedhetjuk magunknak.


Ha nincs kereseted, azzal csak az a baj, hogy tenyleg majd ha neki lesz szulinapja beallitasz valami plusszmacival. De again, ha ez koztetek oke sztem kerj tole nyugodtan.

2016. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Bármit lehet kérni, de ha nem idióta papucs, jót röhög rajta, és meg sem fordul a fejében, hogy megvegye.
2016. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
76%
4hónapos kapcsolat után nem lenne pofám ilyen mértékű ajándékot KÉRNI a páromtól... egyszerűen még nem vagytok azon a szinten kapcsolatban. Hogy lehet vki ennyire anyagias...
2016. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!