Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki szerelmes valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes valakibe akkor hogyan képes megölni?

Figyelt kérdés
Onnan jött ez a kérdés hogy most is történt a napokban egy ilyen eset. És szinte évente pár alakalommal történik. De ha egyszer valaki szeret valakit akkor hogyan képes így bántani? És hogyan képes az életét elvenni?
2016. márc. 10. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs elvileg akit szeretünk nem tudjuk bántani! de nekem valami nem stimmel az áldozat anyja mondta a lánynak hogy ne szálljon be a férfi kocsijába vagy ha beszállt hívja fel .
2016. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szerelem, hanem egy annak csúfolt birtokló, kisajátító, önző, minden szempontból káros "kapcsolat". Aki ilyenre képes, az nem ember, de még állatnak sem nevezném (a legtöbb állatot szeretem, nem sérteném meg őket)... és aki nem ember, az nem érez szerelmet.
2016. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1: Az más dolog de sokszor vitte amúgy haza és semmi gond nem volt. De most nem egy adott történet feldolgozására gondolok hanem általánosságban.


#2: Nem roma származású volt. Inkább tájékozódj mielőtt vádaskodsz.

2016. márc. 10. 19:25
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát elég szomorú ,hogy ilyen történik.Sajnálom az áldozatot.Az elkövetőről meg annyit gyáva fé..eg az ilyen aki egy védtelen lányra támad egyszerűen nem értem mi játszódik le a fejükben.
2016. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kuruc.info-n van az esetről cikk (mai), benne szerepel az elkövető fb adatlapja. Szülei köztiszteletben álló személyek. Ezennel remélem mindenki kapott választ, és megtalálja.

De kérek mindenkit a téma az adott, nem EGY ESETRŐL VAN SZÓ.

2016. márc. 10. 19:29
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
az akkor is egy fő probléma hogy sok lány minden s*r alakkal képes leállni... a legutolsó bunkókkal is
2016. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nem tudom, én még nem csináltam ilyet.


amúgy kívülről honnan tudnád, hogy szerette-e, vagy csak egyszer mondta valakinek valahol, valamikor.

2016. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

1. nem szereti valójában

2. súlyos pszichés beteg

2016. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A szerelem romlást hoz az életbe.
2016. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ha gyilkosság történik nem kell mindjárt cigányozni neten kint van a facebook adatlapja igen is magyar volt!
2016. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!