Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 12 év korkülönbség szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 12 év korkülönbség szerintetek nagyon sok?

Figyelt kérdés
Nyilván mindig attól függ, hogy mégis milyen korban van az illető, mármint egy 12 éves lányhoz sok a 24 éves pali..mi a párommal úgy vagyunk, hogy 24 vagyok, ő 36 lesz idén. Már lassan 6 éve együtt vagyunk így 1 hosszabb megszakítással..gondolkozás meg életfelfogás terén nem nagyon térünk el egymástól. Max a családalapítás okozott néha kisebb gondot, de a házasság már így is tervben van. Azonban elég sokan leszólnak emiatt, hogy az "apám lehetne", holott azért nem...meg rajta egyáltalán nem látszik a kor, kinéz max 28-30-nak.

2016. márc. 15. 00:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kor egy dolog. Ha jól megvagytok akkor értelmetlen a kérdés. Mások véleménye meg ne érdekeljen.

Én teljesen más vagyok korombeliekhez képest. Felfogásilag,gondolkodásilag is.

Én most vagyok 24,a párom 39lessz. Mellette végre nőnek érzem magam.

2016. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésre válaszolva.Nem belekeverve olyan dolgokat,hogy nem egy szinten vagytok agyilag,meg generációs különbségek és hasonlók(Nem rátok értve-hiszen nem ismerlek benneteket)De a válaszom NEM
2016. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egyaltalan nem sok.kettotokon mulik minden.
2016. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!