Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy valaki "félig szingli"?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy epp szakitofelben van... vagy nem;) csak ezzel a szoveggel akar felszedni.
2016. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól bánik a szavakkal.
2016. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%-ban huseges.
2016. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés...kérdezd meg azt,aki mondta:D Valószínűleg szakítófélben van,tehát másrészről még félig kapcsolatban.
2016. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én most épp fél szinglinek vallom magam. De nem azért, mert nem vagyok hűséges. Sőt, túlságosan is az vagyok. Hiszen még el sem hívtak az első randira, de már annyira kötődöm az illetőhöz, hogy mással már szóba se állok, úgy érzem hozzá tartozom, pedig hivatalosan nem járunk. Na, nálam ezt jelenti.
2016. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
65%

De jó,utolsó,ez tetszik! :)

Sajnos én se tartok egyszerre több vasat a tűzbe,még ilyenkor se.


De szerintem ez itt azt takarja,hogy nem az,de nem érdekli.

2016. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nálam azt jelenti, hogy szerelmes vagyok valakibe, akivel elkezdett alakulni valami, és emiatt más nem jöhet szóba, de ott még nem tartunk, hogy egy párnak mondhassuk magunkat, szóval gyakorlatilag még egyedülálló vagyok, de az érzéseimmel már kötődök valakihez konkrétan.
2016. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

Írd be a keresőbe azt a szót, hogy mingli. Egy példa rá:

[link]

2016. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!