Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha úgy sejtem, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy sejtem, hogy valaki kamu képet küldött nekem magáról arról hogyan győződhetnék meg?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 00:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Rákeresel a képre Google-on ha van találat akkor kamu
2016. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én megmondom neked nagyon jó szemem van hozzá, küld priviben
2016. márc. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Eszes az illető nem lehet könnyen lebuktatni.


Nem küldöm a képet senkinek mert lehet,hogy valódi és akkor én vagyok egy segg-fej amiért kételkedem.

2016. márc. 18. 01:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle friss képet, amin valami olyat csinál, amit te kértél tőle. Pl az ujjaival kettőt mutat éppen. Vagy nem tudom, bármit ami eszedbe jut.
2016. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy kamu kép?
2016. márc. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérj gyakrabban képet és a környezet ha stimmel, akkor kevesebb az esély a kamura. Meg kérj dolgokat hogy csináljon :)

Vagy a legegyszerűbb, fényképezkedjen le aznapi újsággal

2016. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem áll össze a külső a személyiséggel,a korábban elmondottakkal.
2016. márc. 18. 08:14
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha a kép valódi és én ezt kétségbe vonom azzal örökre elvágom magam nála,ezt nem akarom.
2016. márc. 18. 08:16
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

van egy olyan, hogy google image search [link] a fényképezőre klikkelve fel tudod tölteni a képet, ha talál egyezést, meg tudod nézni hol, lehet-e ő, vagy tuti kamu.


egyébként csak úgy, hogy kérsz tőle egy aktuális képet, előre megkérdezed tőle, hogy most mi van rajta, lelkesedsz egy sort, hogy tök jó és megkéred mutassa meg. ha vonakodik viccesen kérleld. ha kifogást mond, hogy nincs kamerája, vagy valami, akkor tuti kamu.

2016. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Skype
2016. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!