Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkülönbségi probléma!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbségi probléma!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác akit én nagyon kedvelek... vagyis jóval több, mint kedvelés. Beszélttünk erről az egészről, hogy nekem több kell mint egyszerű barátság és agyaltunk is ezen jó sokat de nem jutottunk semmi ésszerűre.

Ő 31 éves, én 18 vagyok. Most nyugodtan ítélkezzetek, nem nagyon fog érdekelni.

Ő is benne lenne egy párkapcsolatba meg én is de a szüleim... hát ők nem igazán díjaznák, ha hazahoznám ezt a fiút.

Régebben elmondtam anyáéknak amikor bejött egy 15 évvel idősebb srác. A szüleim úgy kibuktak rajta, hogy pszichológushoz küldtek és konkrétan még egyedül se mehettem ki az utcára, nehogy a hátuk mögött találkozzak vele.

Szóval a helyzet az, hogy én is benne lennék meg ő is de azért mégse titkolózhatok évekig a szüleimnek.

Meg a másik, hogy én még csak 18 vagyok. Nem lenne probléma ez a korkülönbség ha mondjuk már 25 körül lennék mert akkor már meglenne a magam élete. De így, hogy a szüleim tartanak el... ez így eléggé megoldhatatlannak tűnik. Valaki esetleg el tud látni valami hasznos tanáccsal?



2016. márc. 18. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En sajnalhatlak maximum mert igy alkotsz velemenyt masokrol. Megnyugodhatsz, nem fogok itt kerdest feltenni sem holnap, sem tiz ev mulva, es nem tudom milyen alapon lehet az eletkor kozhelyes :'D. Egy 17 eves lany kozhelyes, egy 55 eves neni kora mar nem? Vagy ez hogy mukodik? Vagy esetleg arra celzol hogy nyilvanvaloan mindket parom irrealisan gazdag es egyutt furdok a toluk kapott penzben? :'D. Hat nem. Egyszeruen csak kulfoldon eltem, dolgoztam, ha ennyire bele akarsz menni, es munka kozben, plane ha kulfoldre mesz, nem 20-21 eves sracokkal fogsz talalkozni. Es az ember altalaban onnan fog valogatni, amit kap. Ez ilyen egyszeru. Ez sem engem, sem a kerdezot nem tesz szanalmassa. Ha akivel talalkozol idosebb, hat akkor ez van. Vannak nok, akik meg 4-5 evvel fiatalabbakkal hoz ossze az elet rendszeresen. Ez van, megesik. Az en esetemben jelenleg 9 ev pedig nem hiszem hogy olyan egetrengetoen sok lenne. Az valahol 25 ev kulonbseg korul kezdodik inkabb, a kozhelyesseg meg Vajna Timeanal ilyen szempontbol :'D. Nem 9 evnel :D. Arrol hogy mirol kellene kerdeznem, tovabbra sem ertem.
2016. márc. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

12-es minden férfi fiatal nőre vágyik :-)

Még nincsenek megtörve, életvidámak tele energiával, igaz élettapasztalat, meg bölcsesség az nulla.

Mondjuk el nem venném őket, de szeretőnek vagy kalandnak nagyon jók. 38/F

2016. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!