Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ott aludtam, de nem feküdt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludtam, de nem feküdt le velem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, akivel minden szuperul alakult. Többször is randiztunk, majd megkérdezte, hogy nem szeretnék-e nála aludni az egyik hosszú hétvégén. Belementem, és jól is éreztük magunkat. Kezdeményező volt, és mikor már ott voltunk a dolog közepén azt mondta, hogy neki ez nem megy. Megkérdeztem mi a gond? Erre azt mondta hogy nem velem van, nagyon vonzónak tart csak rég volt már nővel és adjak neki időt. Mondtam semmi gond, persze. Petting belefért, de szex nem. Ezt még eljátszottuk ez után több éjszaka is. Vonzó, és csinos nőnek tartom magam, és a környezetem szerint is az vagyok. Velem lehet a gond? Mikor csináltok ilyet fiúk? Én úgy gondolom, ha nem tetszenék neki nem vetkőztetne le, vagy mondaná állandóan hogy mennyire kiván. Semmi gond nincs hogy nem sietjük el, csak furcsának érzem.

Kiváncsi vagyok a válaszokra

Köszi


2016. márc. 25. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lelki gondjai vannak vagy vannak számára ismert erekciós gondjai... Vagy pl szűz és most fogalma sincs mit kezdjen veled és nem meri bevallani pl. Szutyok egy érzés voltam hasonló szituban.
2016. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Megmondta még nem áll készen
2016. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Még nem áll készen.
2016. márc. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szüz,vagy merevedési gondjai vannak. Esetleg másokon gyakorol hogy ne menjen el két perc alatt,de még a két percet se bírja.
2016. márc. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szűz és ez a gond
2016. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Húha. Köszönöm a sok választ elég egybehangzónak tűnik a dolog. Biztosan nem szűz, 27 éves emberről beszélünk, bocsi én sem voltam elég konkrét. De igen biztosan valami lelki ok lehet
2016. márc. 25. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy 27 éves nem jelenti azt, hogy volt már nővel. Vagyunk egy páran még így...
2016. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen kell szűznek lenni ahhoz, hogy valamilyen lelki vagy valamilyen erekciós problémája legyen.
2016. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt írtad, hogy régen volt nővel. akkor lehet, hogy annyira megszokta a saját kezét, hogy tudja, hogy nem menne neki.
2016. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, megoldódott a helyzet?
2016. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!