Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megsimogatja az arcom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megsimogatja az arcom többször is, mi az igazi célja?

Figyelt kérdés

Egy férfi már többször megsimogatta az arcom,de nem teljesen világos miért csinálja.

Például volt amikor ajándékba adtam neki valamit,és egy kézcsók után csinálta.Gondolom ezt fel lehet fogni sima köszönetnek,vagy udvariasságnak.De máskor meg mondta hogy vegyem le a kabátom,hogy fel tudja akasztani.Ekkor már nem lett volna indokolt,hogy ezt tegye.A legfurcsább meg az volt,amikor még szinte semmit nem mondtam,csináltam,csak simán meglátott,köszönt és megsimogatta 2 kézzel az arcom.

Most ebből a 3 különböző esetből ti mire gondolnátok?Néha teljesen csak udvariasságnak tűnik,máskor meg szinte "indokolatlan".

Nem foglalkoztatna a dolog,ha nem történt volna meg ennyiszer.



2016. márc. 25. 22:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet azért mert közvetlenebb típusú személyiség?Vagy ez még akkor is túlzás?Egyáltalán mennyire személyes,mennyire intim egy ilyen ha ellenkező nemű emberekről van szó?
2016. márc. 25. 22:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elég intim, de ez azért mindenkinél más! Van ahol szimpla haverságban ennél "durvábbak" is vannak (egymás ölébe ülés, puszi-puszi).

Az biztos, hogy szimpatikus vagy neki. :) Szerintem figyeld ki, másokkal hogy viselkedik, mert az is lehet, hogy csak simán nagyon közvetlen, vagy nőhiánya van. De ha csak veled ilyen, tuti bejössz neki!

2016. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!