Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belemennél úgy egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél úgy egy kapcsolatba, hogy kijelentette a másik fél: Sosem akar máshoz tartozni, csak beléd szerelmes, de szexelni mással is fog?

Figyelt kérdés

Több éve szerelmes vagyok,de Sosem "mertem" vele összejönni, túl jól néz ki, féltem a csalódástól. Most Kiderült,évek óta rám vár. Azt mondta nem tudja más mellett elképzelni az életet, tisztel,becsül és sírig tartó szerelmet ígér. Viszont jelezte,hogy megeshet hogy becsúszik 1-2 kaland. Nincs konkrétan kiszemelt,semmi ilyesmi,csak ilyen téren még nem bízik magában,és lehet egyes csábítóknak nem tud ellenállni. Tehát hűséget nem ígérni,de törekszik rá.

Belemennél ennek tudatában e kapcsolatba?


2016. márc. 28. 17:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeném a francba.

Ha nem értenéd fordítok: félre fog dugni, és mivel figyelmeztetett reklamációnak nincs helye.

2016. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
A kérdező már nem nagyon reagál. Ebből arra következtetésre jutottam, hogy ő már eldöntötte. Neki kell ez a pasi. Dobálhatjátok neki a tanácsaitokat, de szerintem már eldöntötte a dolgot.
2016. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem igazán döntöttem még. Köszi a válaszokat
2016. ápr. 6. 18:20
 24/25 anonim ***** válasza:
Szeritnem is kamudumának hangzik :D Mi lett a vége?
2016. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Amilyen töketlen srácnak làtszol,az a félrelépés hamar be fog következni.Egy valódi férfi soha nem menne bele hasonlóba,igaz valószínűleg nem is szeretne mást mellette az adott hölgy...
2016. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!