Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki a munkahelyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a munkahelyén sikereket ér el, akkor az növelheti az ember önbizalmát és a szerelmi életére is pozitív hatással lehet?

Figyelt kérdés
Például arra gondolok, hogy ennek hatására nem marad 'langyos' kapcsolatban és többet vár el egy kapcsolatban a másik féltől. Minőségibbet keres. Tapasztalatok jól jönnének :)
2016. márc. 29. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nem tudom hogy mennyire igaz amit leírtál de az tény hogy akinek jól megy a szekér annak nagyobb az önbizalma általában az életben, mert vél magában értékeket felfedezni és nem abból indul ki mint sokan, hogy nem jók semmire.
2016. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetemben abszolut pozitivan hatott. Sulibutan egy minden tekintetben szuper munkahelyet sikerult talalnom, ahova szeretek bejarni, a kollegaim egyben a barataim is, miota itt dolgozom, sokkal optimistabb, pozitivabb vagyok, kivirultam es elvezem az eletet :-) a szerelemben egyenlore nem ugy alakulnak a dolgaim, ahogy szeretnem, de a munka altal sokat fejlodtem, mivel sokkal pozitivabb vagyok es vegre egeszseges az onbizalmam, nagyobb eselyem van megtalalni a szamomra megfelelo part.
2016. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem egy ember személyisége az őt ért élményekből alakul ki, egy munkahelyi siker, vagy úgy összességében egy sikeres élet is adhat önbizalmat, adhat pluszt egy embernek és emiatt változhatnak az igényei is a társkeresésben. Én pl olyan 16 éves koromig rossz tanuló voltam, megszokott volt, hogy bevágják az egyest és csókolom, nagyon sok kudarc ért, főként a szorgalmam miatt, el voltam kényelmesedve és az akkori barátnőim is mind olyanok voltak, akik teljesen leszarták, hogy milyen lesz az életük, mi történik körülöttük, leszarták a szüleiket, a barátaikat, a sulit, aztán ahogy megváltozott a gondolkodásmódom már nem fért össze nemtörődöm barátnővel, mert csak lehúztak és nem is nagyon volt miről beszélgetni, azóta az összes barátnőm igényesebb ilyen téren és határozottabb, tudják, hogy mit akarnak az élettől és céltudatosak.
2016. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább negatív a hatás, csak a munkára figyel, arról beszél, nem ér rá, és a partnerét is piszkálja, hogy ő miért nem sikeres.
2016. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Bár nem ennyire hirtelen és drasztikus a változás, de persze hathat pozitív irányba. Én is nyugodtabb magabiztosabb lettem mikor 9 hónap után közel 50%-os emelést kaptam a cégnél.
2016. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Exem esetében pontosan igy változott a dolog. Mikor megismertem, én abba a jellembe szerettem bele, abba a lányos-fiús-anyás jellembe, olyan aranyos volt na.

Idővel hogy feljebb ment a ranglétrán, az ő jelleme is felnőttesedett, komolyodott, tőlem is ugyanazt várta el, de erőltette részemről a dolgot. Szakitás lett a vége.


Barátnőm és párja is hasonló miatt ment szét: a fiú mikor összejöttek kis nyomi volt mondhatni, és három év alatt annyira felturbózta magát hogy saját kis vállalkozása van. Persze szellemileg is sokat fejlődött, ezt elvárta barátnőmtől is.

2016. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen

Siker -> önbizalom -> más területen is önbizalom



éldául arra gondolok, hogy ennek hatására nem marad 'langyos' kapcsolatban és többet vár el egy kapcsolatban a másik féltől. Minőségibbet keres. Tapasztalatok jól jönnének :)


Nem


A szezon nem fazon!

Google: önbizalom

2016. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!