Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valaki hasonló cipőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki hasonló cipőben? Adjatok tanácsot légyszi

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt van egy kisfiunk! Sajnos az utobbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk már nem foglalkozunk egymással,minden kis hülyeségen össze veszünk! Azt ő is mondja hogy egyre távolabb kerülünk egymástól. Veszekedések alkalmával mindig megkapom hogy már nem szeretne velem lenni és hogy már csak a fiunk miatt vagyunk egyutt! De viszont uzana meg bocsanatot kér,de szerintem mikor mérges akkor mond igazat! A szex is két hetente talán egyszer van,sajnos én nem akarom,vagyis kívnom de nem vele. Mostanába kb 3hete viszont elkezdett tetszeni az egyik haverja a szivem mélyén tudom hogy ez csak egy fellángolás,lehet hogy csak az tetszett meg benne hogy meghallgatott és hogy teljesen mas a gondolkodása,érettebb,felnőttesebb mint a páromé. A fura az hogy kinézetre annyira nem tetszik ,de mégis ugy érzem vele biztonságban érezném magam! De tudom hogy ebbol semmi nem lenne mert nem tenném ezt meg a párommal hogy a haverjával..Viszont a páromat meg szeretem lehet hogy már nem szerelemmel de akkor is.nem tudom hogy helyre tudjuk-e hozni vagy hogy ez csak egy ilyen időszak a kapcsolatunkba? Tudom nincs most sok időnk egymásra 4honapja szültem,egésznap a baba van meg a háztartás neki meg a munka! Csak mégis olyan kilátástalan most minden. Ugy érzem hogy nem vagyunk már együtt boldogok. Csak egyikünk sem mer kilépni ebből mert megszoktuk egymást!Bocsi hogy hosszu lett! 24\N
2016. ápr. 4. 08:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugy érzem hogy nekem valami hiányzik az életemből(nem a bulizás meg a haverok). És nem tudom hogy mi.Jelenleg ugy gondolom hogy én nem szeretném igy leélni az életem. Mert oké elvagyunk egymás melett de kb ugy mintha 30éve házasok lennénk.Remélem hamar elmulik ez az érzés
2016. ápr. 4. 08:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan nincsenek felkészülve egy gyerek érkezésére, mert nem fogják fel mennyire átrendezi a korábbi életmódjukat. Nálatok is ez a helyzet. A gyerek miatt ingerültebbek vagytok egymással mint kéne és nem törődtök egymással annyit mint korábban. Ez nem ritka eset, de azt kell mondjam, hogy többnyire csak átmeneti. Te egész nap otthon vagy a gyerekkel, amikor hazajön a párod segítséget vársz Tőle, igényelnéd hogy foglalkozzon veled. A párod hazaérkezve a munkából azt kapja, hogy itt az ideje segíteni a gyerekkel,mert egész nap vele voltál és pihenni szeretnél....ez egy róka fogta csuka helyzet.

Meg kell beszélni a problémákat és együtt tudatosan tenni ellene, és valahogy vissza kéne csempészni az intimitást az életekbe. Gondolom egy jó ideig nem volt szex köztetek, de a kérdés az hogy mennyire távolodtatok el egymástól. Ha keresitek egymással a testi kontaktust akkor még van remény, ha már az sem működik akkor nehéz lesz.

A helyedben várnék egy kicsit, idővel hozzá szoktok ahhoz, hogy az életetek felborult a gyerek miatt és megtanultok ezzel együtt élni. Nőként arra kell tekintettel lenned, hogy nem lehet kizárólag a gyerekkel foglalkozni, mert a férjed ezt zokon fogja venni és idővel máshol keresi a boldogságot. Ha tudsz segítséget kérni, akkor éljél vele, ha napközben fel tudsz töltődni egy kicsit akkor este jobban be tudod dobni magad, ne a férjedtől várjad a megváltást, mert neki azt kell legyűrnie magában hogy egy hellyel hátrébb került a sorban!!!

38F

2016. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kisbaba érkezèse mindenkèppen megviseli a legjobb kapcsolatot is.

A ti babátok még csak 4 hós, lassan átalussza majd az éjszakát, így te is pihentebb leszel, könnyebb lesz. Itt a jóidö, lesz több lehetőség kimozdulni, együtt is, kettesben is.


Nálunk 1 éves kora körül volt a mélypont, minden nap veszekedés, 4 hónapig nem volt semmi szex, én öszintén nehezteltem is kicsit a férjemre, mert az ő élete ment tovább, dolgozott, tásaságban volt én meg itthon poshadtam, stb.

Akkor "lepasszoltuk" a gyereket anyuhoz először éjszakára, ès nagyon sokat beszélgettünk, elmondta mindenki a vélt és valós sérelmeit, megbeszéltük ki mit szeretne, mennyit hajlandó érte tenni.


Azóta tudatosan lopunk magunknak 1-1 órát kettesben, havi1x anyunál alszik éjjel a fiúnk, és heti 1 napot nappal vigyáz rá, ilyenkor kettesbenezünk, szigorúan házon kívül.. séta, mozi, szinház, pingpong mikor mihez van kedvünk.

Minden héten van 1-1 nap amikor délután egyikünk lelép a gyerekkel, a másiknak van szabad pár órája.

Nálunk ez müködik :)


38n, 36f, 2é gyerek 8. Éve együtt

2016. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most elválnak a testvéremék, sok év házasság után, már nem volt szerelem köztük, sőt, szex sem. Sajnos a legtöbb szerelem így végződik. Előbb-utóbb szerintem ti is szét fogtok válni.
2016. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van,mind ketten fáradtak vagyunk nincs kedvünk egymáshoz! Kicsit az is benne van a dologba hogy talán irigylem hogy dolgozik ,emberek között van! Szüleink messze laknak tőlünk igy segítségem nincsen. Barátnőm most költözött külföldre,a nap nagy részében egyedül vagyok.Talán ezért érzek így! Bízom benne hogy csak átmeneti ez az egész! Az igaz hogy már jó idő van,többet lehet kint lenni ,sétálni!
2016. ápr. 4. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!