Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élők! Ez mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Ez mi lehet, normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok a barátnőmmel, de csak hetente találkozunk és ugy érzem mintha más is lenne a képbe.


Tudok mikor végez a suliba amikor végez mindig velem beszél, mostanság kicsit többet vitázunk de tegnap mindent megbeszéltünk.

De valamiért ezt érzem.


ilyen a kapcsolatunk: (ezt a kérdést még én írtam ki) http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


2016. ápr. 7. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd, én mindig azt szoktam mondani, ne lássuk bele mindenbe a rosszat. De most elolvastam a másik kérdést is, és ez az előbb halnék meg, hogy mással legyek. Te vagy a mindenségem, már sok...

Exem ugyan ez volt, amúgy nem csalt meg, csak elhagyott.

Bízz benne, hogy a hölgyben is van ennyi, és ne légy féltékeny! Ha alakul valami az ellen nem tudsz tenni, ezt majd abból veszed észre, hogy ritkulnak a talik, mert több időt akarna adni a másik félnek.


Rossz ha így ér véget, fájó, de sokkal jobb mint egy megcsalás. Szóval én azt tanácsolom ne görcsölj rá, ne féltékenykedj, szüzek vagytok az elmondásod szerint. Reméljük ő is őszinte volt ezen a téren, így ne félj attól, hogy ágyba bújik akárkivel. Egyikőtöknek se ilyen a mentalitása, ha eddig még tényleg nem éltetek nemi életet. Attól félhetsz, hogy elhagy más miatt, de az meg nem megcsalás, az egy kapcsolatnak a lezárása. Mást választ, aki vagy személyiségileg külsőleg, vagy bármilyen okból jobban vonzza őt, de ez ellen nem lehet mit tenni :)

2016. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szép választ.

Nagyom megnyugtatott !


Szép napot :)

2016. ápr. 7. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha a párom ennyire féltékeny lenne, már rég lekoptattam volna :D Undorító, hogy ennyire túlaggódod, és még 4 hónap után sem vagy képes megbízni benne. Szerintem ő egyáltalán nem a lelki társad, csak kapcsolatfüggő vagy, és közben megfojtod a társadat.
2016. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy teszel mintha birtokolni akarnád. én is távkapcsolatban élek több mint 2 éve, de a párom (és én is) azt csinál amit csak akar. nem korlátozom abszolút semmiben, ha más nőt akarna azt se tiltanám tőle amennyiben őszinte maradna és elmondaná hogy ez így nem jó. nem akarom görcsösen magamhoz láncolni csak élvezem vele az életet és ennyi.
2016. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mind a ketten így vagyunk a párommal nem csak én.
2016. ápr. 7. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat en tavkapcsolatban elek 1800 km tavval de mi mar hamar rajottunk arra hogy felesleges ilyesmivel felesleges a masikat idegesiteni. Engem is kidobott volna mar a parom meg en is ot ilyen szintu rinyak utan amiket te itt ferfi letedre ket kerdes alatt lenyomtal. Konkretan a fejem megfajdult ettol a "meghalnek erted nelkuled" faszsagtol. Es ha nem akarod halalra idegesiteni a lanyt (bar ahogy latom o is eleg drama kiralyno hogy vevo sz ilyenekre es meg nagy szavakba is bocsajtkozik mert egy atlag no csak elkuldene a francba ezekkel a hulyesegekkel), akkor surgosen fejezd ezt be.
2016. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!