Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy nős férfi, hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, 35 éves, aki teljesen odáig van értem, azt mondja szerelmes lett belém és velem akar élni, elhagyná értem a feleségét. Folyton udvarol, bókol, rajongással ír minden mondatot.

Megmondtam már neki rengetegszer, hogy hagyjon békén, nem akarom, hogy miattam szétszakadjon a családja, na meg nem is az esetem.

Teljesen hajthatatlan, mindig küldözgeti facebook-on az üzeneteket, hogy gondoljam meg, mindenem meglenne, csak mondjak neki igent.

Nem akarok bunkó lenni, de már nincs több ötletem, hogy hogyan állítsam le.

Szerintetek mit kéne mondanom neki, hogy végre megértse, hogy nem akarok tőle semmit és ő ne akarjon tőlem semmit? 23L


2016. ápr. 9. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És szoktatok az életben is találkozni?
2016. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak. Ha annyira akarnád, le tudnád rázni, de imponál neked, hogy körül vagy rajongva. Simán letilthatnád, de mégsem teszed.
2016. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12-es, már tegnap letiltottam, egyáltalán nem imponál, hogy rajong értem hanem irritál és zavar.

Mondtam már, hogy nem akartam vele bunkó lenni.

Lényegében ezért nem tiltottam, azt hittem felfogja majd amit írok neki, de hát tévedtem.

Nagyon ritkán szoktuk egymást látni és most nem tudom, ha újból meglát mit fog szólni, hogy letiltottam...

2016. ápr. 10. 15:45
 14/16 Fish1 ***** válasza:
Lényegtelen, hogy mit szól. Ha többször szóltál neki, hogy hagyja abba és mégse tette, akkor így járt. Szerintem úgy helyes, ha meghúzod a határokat.
2016. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy házas férfi nem lesz csak úgy véletlenül szerelmes egy nőbe, idáig el kellett jutotnotok sajnos... egy nős férfi legyen már tabu! Ha akkor nem tartottad be a határokat, ilyenkor már nehéz dolgod lesz, mert egy szerelmes férfi, ha az agyába vesz egy nőt, akkor szörnyen hajthatatlan tud lenni. A letiltogatások és hasonlók ilyenkor már pont csak az ellenkező hatást érik el: még jobban akar majd. Van olyan ismerősöm, aki sikeresen magába bolondított egy idősebb, bár (legalább) egyedülálló férfit, a fentebbi módszerek ott már nem használtak. Akkor szállt le nagy nehezen róla, mikor összejött mással... Bár ez sem egy tuti recept mindenkinek.
2016. ápr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

9/15.

Ez a lényeg: NEM AZ ESETED!! Nem kellene ezek szerint akkor sem, ha nem volna családja. El kell zavarni a sunyiba.Annyi jó módszer van erre,csak alkalmazni kell.Nincs szükséged a nyálas bókjaira, azokat vigye haza, vagy ahová akarja.Kész.

2016. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!