Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már így? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? Mi a megoldás? (rövid)

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy fogalmazzak, már régóta egyedül vagytok és nem is az exetek után sóvárogtok,mert az idő folyamán tényleg kiábrándultatok belőle és ha fizetnének se fogadnátok vissza. Olyan mintha egy űr lenne bennetek, egy szakadék,mintha hiányozna valaki olyan aki szeret,s ti is viszont szerethetitek. Hiába vannak ott a barátok, a család, akkor is teljesen olyan mintha egy magad lennél és a monoton napjaid átfogná a magány.

Valaki volt már hasonló cipőben? Mi a megoldás?

19/L

(1 éve mentünk szét)


2016. ápr. 10. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

persze,évek óta


fejleszd önmagad,próbáld egyedül is jól érezni magad, hogy önbecsülésed legyen,szóval figyelj minden másra oda,ami nem párkapcsolat,aztán ha megvan,majd sikerül találnod valakit,aki szeret :)

2016. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kisboltos ***** válasza:

Persze. Én az évek során megpróbáltam minél jobban elfoglalni magam. Sport, tanulás, olvasás, semmittevés, haverok, család. Ez szépen és jól is ment/megy. Csak időnként betoppan valaki az életembe, és olyankor ez a repedés szakadékká nyílik. Olyankor sajnos csak az idő segít, főleg, mivel eddig egyszer sem viszonozták, mikor én közeledtem.

Tehát vagy elfoglalod magad, és nem veszel tudomást arról, hogy egyedül vagy, vagy pedig keresel valakit, akivel boldog lehetsz. Tapasztalataim szerint előbb vagy utóbb úgyis az utóbbi fog bekövetkezni, mert így kell lennie. De ha "mázlista" vagy, akkor sikerülhet egyedül is boldognak lenned.

2016. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!