Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen alapon bíztok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapon bíztok meg a párotokban?

Figyelt kérdés

Pl. 1

A férfiak sok esetben fizikailag nagyságrendekkel erősebbek a nőknél. Mi van ha gondol egyet, és tesz ezt vagy azt? Késő bánat, hogy nem lesz a kezetek ügyében önvédelmi spray.


Pl. 2

Mi van ha félreismertétek a párotokat, aki valójában notórius hazudozó, és szeretőt tart? Késő bánat, hogy nem túrtatok bele a privát szférájába, hogy mielőbb lebukjon.


(Elismerem, troll kérdés, de azért várok válaszokat.)



2016. ápr. 23. 11:54
 1/9 pörölycápa ***** válasza:
Bízok az emberismerő készségemben, és hogy X év alatt sikerült jól kiismernem a párom (sokáig úgysem tudja megjátszani magát, hamar kibújuk a szög a zsákból).
2016. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy bízok meg benne, hogy magamban bízok. Emberismeretemben, intuícióimban, és hogy a hasonló a hasonlót vonzza.

27n

2016. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem a párom, mielőtt összejöttünk. Akkor még semmi oka nem volt arra, hogy szépítsen, hiszen nem akart meghódítani, nyíltan vállalta a személyiségét. Tudtam a legkényesebb dolgairól is, vállalta a "hibáit" is, és mivel semmi olyat nem tudtam meg róla, amivel ne tudtam volna azonosulni, ezért mikor összejöttünk, már meg tudtam bízni benne.

Az első esetet teljesen elképzelhetetlennek tartom, egyszerűen olyan a személyisége, hogy soha nem ártana szándékosan nála gyengébbnek.

A második már neccesebb, ugyanis én az eddigi tapasztalataim alapján BÁRKIRŐL el tudom képzelni, hogy bizonyos körülmények között elcsábuljon. Tényleg bárkiről, láttam már a környezetemben sok olyan példát, hogy olyanoknak lett szeretője, akikről tényleg senki nem gondolta volna (nőben is, férfiban is). Ehhez nem is kell notórius hazudozónak lenni.

Abban hiszek, hogy minél jobb, tartalmasabb a kapcsolat, annál kisebb a megcsalás esélye. És ha ellenőrizgetni kezdem, attól pont nem lesz jó a kapcsolat: a bizalmatlan légkör csak megmérgezi azt!

Ezért én úgy vagyok vele, hogy bízom a páromban, egészen addig, amíg okot nem ad az ellenkezőjére.

2016. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem az első pasim megvert,nem volt egy túl erős ember,de ak még nem tudtam magam megvédeni.

A jelenlegi párom jó kigyurt,erős is. Mégis bízom benne h nem emelne rám kezet.

N24

2016. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha saját magadban nem bízol, akkor hogy tudnál másban is megbízni? Sehogy!


Eleve ha már ilyen negatívan állnék a dolgokhoz, akkor nem is lenne értelme, hogy kapcsolatban legyek, mert akkor állandóan azon kéne rettegnem, hogy vajon ő tényleg olyan ember, mint amilyennek én hiszem, biztos, hogy hűséges, biztos, hogy ez és az...???


Egyes példa: sok kommunikációval és a vele eltöltött idő alatt rá lehet ismerni, hogy melyik személy agresszív.

Kettes példa: Sok kommunikáció ismét, sok együtt eltöltött idő és sok önismeret mind a két fél részéről. A hazug embert hamarabb utol érik, mint a sánta kutyát. Ha nem vagy elég fontos számára és csak kifogásokat gyárt, hogy pl. miért nem akar veled talizni, ott már gubanc van. Egyébként, ha tőled meg kap mindent, akkor miért nézne félre?


Ennyi idő alatt már megismertem és tudom, reakcióiból, tettéből,hogy csak engem akar. Sokat beszélgetünk rengetek témában.

2016. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Titusztitusz ***** válasza:
60%
Én az alapján bízom meg a páromban maximálisan, hogy tudom jól azt, hogy MÉG EGY ILYEN "kaliberü" ürgét az életben nem találna mégegyet...(És ezt elismerte már rengetegszer ő maga is...)Kinézetre, intelligenciára, szexuális képességekre kiélezve a témát...(Mondjuk "anyagi vonatkozásban", egy jelentéktelen senki vagyok, dehát emiatt nemnagyon szoktam aggódni sohasem, mivel a fenti 3 tulajdonságom összességében nézve bőven elég a nejemnek ahhoz, hogy ne akarjon lecserélni sohasem...)
2016. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Én sem vagyok törékeny, szóval ha tenne ezt vagy azt, garantáltan ketté törném.

2. Előbb utóbb úgyis kiderülne az igazság, akkor meg lapát. Én egy ilyen féreg után 1 mp-ig sem bánkódnék, szóval magasról telibefosnám a szitut. Az, hogy most 3 hónappal előbb vagy utóbb tudom meg...na bumm. Nem fogok belehalni.



Egyébként meg bízom a férjemben. Maximálisan. Sosem tenne semmi olyat, amivel bánthatna. Se testileg, se lelkileg. Ismerem. Hála égnek kitűnő emberismerő vagyok. Elég 2 mondatot váltanom valakivel , megmondom milyen ember. És ez nem vicc. Ezt példázza az is, hogy már 12 éve vagyok a férjemmel és még sosem kellett benne csalódnom.

2016. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. ezt a kérdést nagyon hamar tisztáztuk. Az exem sajnos volt, hogy kezet emelt rám, ezért az elején leszögeztem, hogy ha egyszer is megteszi, azonnal lapát. Ő pedig azt, hogy fel se merülhet ilyen. Azóta ezt igazolta.


2. a szerető kérdése már necces. Szerintem alapvetően nem tragédia egy megcsalás egy hosszútávú kapcsolatban. Emberek vagyunk, nem tökéletesek. De ha szeretőt tartana mellettem, azt nem érteném. Ha nem vagyok elég jó neki, akkor ma már van lehetőség az elválásra.

Talán annyit teszek a megelőzésért, hogy nem vagyok egy házias konyhatündér, nincs kiszolgálva, neki is kőkeményen bele kell állnia az itthoni munkákba, így pusztán azért nem elválni és szeretőt tartani, hogy mossam a gatyáit, nem érné meg neki. Valószínűleg a szerető jobban kiszolgálná, mint én. :D

2016. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az exem után aki notorius hazudozó volt már sokkal jobban figyelek apró jelekre és bízom a megérzéseimben is.

A mostani páromban annyira bízom hogy ha egy nővel lenne kettesben tudom akkor se csalna meg és nem csábulna el. Ez nagyon ritka és sokan le fognak hurrogni nyilván van ennek egy alapja amit én tudok de nem teregetem ki. A másik hogyha néha meg is bántott akkor utàna mikor átbeszéltük már ő volt sokkal jobban kiborulva attól hogy fájdalmat okozott.

Neki nagyon nehéz gyerekkora és felnőttkora volt így nagyon megbecsüli hogy lett egy családja aki szereti. Ezt soha nem tenné kockára.

2016. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!