Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 22 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 22 eves gazdag egyetemista mit akarha egy egyszeru,15 eves lanytol?

Figyelt kérdés
Par honapja ismertem meg eddig csak viberen beszeltunk,nagyon jofej,kedves,nem az a nagyzolos,menozos,bunko tipusu fiu.Egyetemre jar,sajat lakasa van,egy kiado lakasa,sajat auto,motor + egy vitorlas (es meg azt mondta nem mindent mondott el) ugyhogy igen csak nem a szegeny kategoriaba tartozik es meg okos is (es igen nem nez ki rosszul se) ugyhogy ezek alapjan nem ertem hogy mit akarhat tolem,eleg jol eltudunk beszelgetni,olyan mintha evek ota ismernenk egymast,nagyon egy hullamhosszon vagyunk,de megis ha valaki ilyen annak miert nincs baratnoje vagy aki a kornyezetebol tetszik neki? Miert kellenek neki pont en? azt irta ertelmes vagyok,lehet ezert? Meg persze a korkulonbseg is egy picit sok,kuldtem neki kepet es annyit irt hogy "cuki" ez mit jelent? Lehet nem is akar tolem semmit csak "baratokozni"? Ti mit gondoltok errol?
2016. ápr. 23. 18:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Akarhat* bocsanat nem vettem eszre
2016. ápr. 23. 18:57
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
1 honap mulva irod is ki a jol ismert kerdest
2016. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen? kicsit sok a lányhoz...na vajon mit?

Bead egy szép mesélt a visszamaradott gyerek, mert csak egy 15 éves tud felszedni az is árulkodik róla...aztán másnap jön majd a sírás rívás.

2016. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lány és egy 22 éves srác? :D Dugáson kívül nem hiszem, hogy többet akarhat. Bár semmi közöm hozzá, ti dolgotok.
2016. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Semmit sem akar csak szédít.

Minden nap megkaphat bárkit.

Ne éld bele magad ebbe,mert a végén nagy csalódás lesz,hidj nekem.

2016. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
simán csak pedofil és bejönnek neki a kislányok :)
2016. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha tisztességtelen a szándéka, azt úgyis észre fogod venni. Ha ki akar használni, hamarosan rá fog térni intim dolgokra, célozgat, átlátszóan vagy kevésbé átlátszóan.
2016. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
O nem tunik olyannak,komoly fiu en ugy vett eszre egy igazi ferfi
2016. ápr. 23. 19:17
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen a kommenteden besz**artam :)
2016. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira vagy ertelmes mint en egy gazkazan
2016. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!