Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 22 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 22 eves gazdag egyetemista mit akarha egy egyszeru,15 eves lanytol?

Figyelt kérdés
Par honapja ismertem meg eddig csak viberen beszeltunk,nagyon jofej,kedves,nem az a nagyzolos,menozos,bunko tipusu fiu.Egyetemre jar,sajat lakasa van,egy kiado lakasa,sajat auto,motor + egy vitorlas (es meg azt mondta nem mindent mondott el) ugyhogy igen csak nem a szegeny kategoriaba tartozik es meg okos is (es igen nem nez ki rosszul se) ugyhogy ezek alapjan nem ertem hogy mit akarhat tolem,eleg jol eltudunk beszelgetni,olyan mintha evek ota ismernenk egymast,nagyon egy hullamhosszon vagyunk,de megis ha valaki ilyen annak miert nincs baratnoje vagy aki a kornyezetebol tetszik neki? Miert kellenek neki pont en? azt irta ertelmes vagyok,lehet ezert? Meg persze a korkulonbseg is egy picit sok,kuldtem neki kepet es annyit irt hogy "cuki" ez mit jelent? Lehet nem is akar tolem semmit csak "baratokozni"? Ti mit gondoltok errol?
2016. ápr. 23. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Te kis naiv,rafkos pasi ez,tudja ha menőzne akkor szóba se állnál vele,így becserkész és ha oké minden akkor bekapatja veled a logóját,utána meg keres egy új áldozatot!
2016. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvanvalo mit akar, 1-2 testreszedet berbe venni. Persze mindegy mit mondunk, mert mar eldontotted hogy vakon engedsz neki barmit mert o egy igazi ferfi.
2016. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Es ha nem csak a sexre kellek neki? Nem minden fiu olyan...
2016. ápr. 23. 19:54
 14/20 anonim ***** válasza:

Most oszinten:szerinted mit?:-))))


Nekem is volt egy ilyen lovagom amikor 15 eves voltam elkezdtunk randizni, meg csak egy csokig jutottunk amikor apu megtudta es azota nem lattam a sracot, fogalmam sincs mot mondott neki apu, de velhetoleg azt hogy mit akar egy 15 evestol. Volt meg par ilyen eset de apukam mindig kozebelepett amiert iszonyuan utaltam, ma pedig mar halas vagyok neki:-)))


Szoval egy 15 eves gyerekkel egy normalis, ertelmes huszoneves nem kezd ki, max szex miatt.

2016. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem is akar ki kezdeni velem lehet csak baratkozni akar:) soha nem tett meg semmmi perverz,celozgato ketertelmu kijelentest sem,eltudunk beszelegetni komoly dolgokrol meg stb.
2016. ápr. 23. 20:00
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy 20 eves srac jon be es tudom h en is neki.megis mikor lett volna alkalma nem elt a helyzettel.pedig tudom h akarta.tehat nem mondegyik srac megy csak arra.
2016. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne dőlj már be neki. Lehet hogy tehetős bár azokra ragadnak a nők szóval nem neked kellene kiselőadást tartania arrol milye van. Szerintem a fele sem igaz és csak megfektetne.
2016. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mert te ott voltal es jobban tudod.nem gazdag egyaltalan
2016. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

Azért kezdett nálad, mert minimális erőfeszítéssel ennyi mindent képes volt nálad elérni. A korosztálya már átlát rajta bőven.

Ne legyél buta, naiv, meglepődnél, ha tudnád, milyen jó színészek.

21L

2016. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Megis mit akarhat, megsugom: szexelni,szorakozni veled egy ket honapig,majd ha megun dob Teged. Aztan irod ide ki az ujabb kerdeseket,mert osszetort lelkileg.
2016. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!