Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gazdag vagy szegény pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag vagy szegény pasi?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van 2 férfi az életedben. (Kitalált nevek) Gergő: aranyos,vicces,tisztel/ megbecsül,de szegényesen élnek (kerti wc, műanyag kádban fürdenek mert nincs fürdőszoba, kályhával fűtenek) És van Krisztián: aki velem rendes, humoros, néha lenéző főleg másokkal, gazdag, autó/ház stb.. De még sincs meg benne az ami Gergőben! A szívem Gergőhöz húz... Ti mit tennétek?

#fiú #lány #pasi #Gazdag vagy szegény
2016. ápr. 24. 18:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Magyaran csak a penz miatt lennel a masikkal. Ez a noi generacio el lett b*szarintva
2016. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Gergő ideális csak akkor ha törekszik arra,hogy kijöjjön a szegénységből.Ha felnőtt,dolgozik és még otthon lakik mert mondjuk ezt szokta meg és neki így jó akkor nem biztos hogy jó választás lenne. Krisztián meg azért ilyen ,mert elkényeztették valszeg,egyébként nem lenne vele sem probléma,ha az arcából kicsit visszavenne :)
2016. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

A megfogalmazásodból ítélve nem Gergő a szegény, hanem a családja. Adott esetben attól függ, hány éves... ha mondjuk 40, és úgy él a szüleivel, beletörődve az anyagi helyzetébe, akkor nem sok jóra számítanék tőle.

A másikra szót sem érdemes vesztegetni, ha érzelmileg nem érintett meg. (Egyébként sem jó a túl nagy egzisztenciális különbség, nekem volt kimondottan gazdag pasim, és számomra kellemetlen volt a köztünk lévő ellentét. Mindig hasonló egzisztenciájúakkal éreztem jól magam.) De tényleg nagyon fontos, hogy felnőtt férfiról van-e szó, akinek már lehet érdemben beleszólása a saját anyagi helyzetébe, vagy olyasvalakiről, akit még a családja tart el, mert fiatal, tanul, stb.

2016. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem! Félreértesz! Csak reálisan akarok gondolkodni A gazdag pasi is rendes de még sem olyan mint a szegény, de a nagyanyám mindig azt mondogatja hogy a szerelem elmúlik de a pénz megmarad... Én nem e szerint akarok párt választani magamnak... De kíváncsi vagyok a véleményekre! Viszont Gergőék tényleg nyomorban élnek, vajon más hogyan látja ezt a helyzetet?
2016. ápr. 24. 19:03
 5/24 anonim ***** válasza:
28%

#4

Akkor volt kitől örökölni a ribi vért.

2016. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
24-25 évesek vagyunk!
2016. ápr. 24. 19:04
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy néz ki, mintha "Gergő" iránt annyira lelkesednél. Ha ténylegesen kedvelnéd, akkor ez nem lenne kérdés. Így vagy ne válaszd egyiket se, vagy válaszd a gazdagot, legalább nem kell műanyag kádban fürdened :D
2016. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha törekszik a jóra a Gergő, akkor ő.

Mert legyen az ember szegény családból jövő, akkoris a jellemen múlik, hogy továbbá is abban akar-e élni vagy sem. Nézd, nekem volt barátom szegényebb családból jött mint amilyenben én élek. Mi egy középkategóriása vagyunk, de jól élünk. Tudunk spórolni, hitel nélküli saját lakásunk van, saját autó, semmi sincs hitelen, simán meg tudunk engedni magunknak egy drágább nyaralást egy évben (még talán kettőt is).

Lényeg az, hogy volt barátom nem akart a nyomorban élni, szegényen, ezért tanult, külföldre ment (tudott angolul nagyon jól mondjuk). Nálam két évvel idősebb, én leszek most 21. Nem akarom leirni most 23 évesen milyen világhirű cégnél dolgozik, és milyen jó pozicióban... de nagyon jól megy neki, anyagilag remek helyzetben van, és még csak 23. Innen a karrierjében ő már csak felfele mehet hidd el nekem.

De látod, én tudtam hogy van esze, még sokra viszi, mégsem kellet a jó élet. Mert idővel a pénz és a nagy karrierépités felemészt, csak arra koncentrálsz és elmegy melletted az, amit te Gergő esetében kaphatnál meg.

Persze nagyon jó a pénz, meg a csillogás... De nem minden. Tényleg nem :(

2016. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én ismerek olyan embert, aki fiatalon úgy jött át Erdélyből, hogy az összes vagyona a ruha volt, ami rajta volt. Hónapokig az utcán élt. Jelenleg ugyanez az ember sikeres vállalkozó, több ingatlana és autója van, évente többször járnak üdülni a családjával.

Szóval abszolút nem az a lényeg, hogy ki honnan indul, hanem hogy van-e benne ambíció.

2016. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm én is így látom :) Csak azért gondolkoztam el rajta mert a környezetemben mindenki hülyének néz hogy miért nem azonnal a gazdag pasit választom... :( Igazából Gergővel vagyok egy hullámhosszon, ő ki akar onnan tőrni de nagyon nehéz neki... Szégyenli hogy így élnek de én nem vetem meg érte...
2016. ápr. 24. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!