Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gazdag vagy szegény pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag vagy szegény pasi?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van 2 férfi az életedben. (Kitalált nevek) Gergő: aranyos,vicces,tisztel/ megbecsül,de szegényesen élnek (kerti wc, műanyag kádban fürdenek mert nincs fürdőszoba, kályhával fűtenek) És van Krisztián: aki velem rendes, humoros, néha lenéző főleg másokkal, gazdag, autó/ház stb.. De még sincs meg benne az ami Gergőben! A szívem Gergőhöz húz... Ti mit tennétek?

#fiú #lány #pasi #Gazdag vagy szegény
2016. ápr. 24. 18:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9-esre gondoltam mint utolsó :)
2016. ápr. 24. 19:26
 12/24 A kérdező kommentje:
Vagyis 8-ra, bocsi telóról vagyok!
2016. ápr. 24. 19:26
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha Gergobe vagy szerelmes, akkor vele kell osszejonni ez egyertelmu szerintem. A gaz akkor van ha Gergo ket ev mulva is meg ugyanitt tart, na akkor az van, hogy a sracban zero ambicio nincs a jobb eletre ami viszont gaz, ettol fuggetlenul a masik pasi sem opcio, mert o pedig jellemileg verzik, ergo egy harmadik lehet a megoldas.


De elso korben adjunk Gergonek egy eselyt, max bem furdesz na, de a szegenysege ne tartson vissza tole.

2016. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

az életben semmi sem ilyen fekete fehér igen nem. én egy harmadikat választanék.


volt részem mindkét fiúban, egyik sem tett boldoggá.

2016. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ: valójában Krisztiánhoz húz a szíved, hiába próbálod magad meggyőzni, hogy Gergő a jobb party. Te nem Gergőt akarod, hiszen fel sem merült volna benned a kérdés még szikrájában sem, hogy kivel jöjj össze.
2016. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én ott elakadok, hogy nem értem miért kell választani?! :)
2016. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Az első mit tanuk/dolgozik?


Nincs az a szerelem, ami miatt fürdőszoba nélküli házban élnék kerti WC-vel. Sajnálom.

Nekem van saját lakásom, jól fizető munkahelyem, de eltartani sem akarok semmit. Ez már nagyon a véglet körülmény a srácnál.

2016. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Még annyit, Gergő kapna egy esélyt, de úgy ahogy már írták.

Ha nincs semmi ambíciója, akkor nem.

2016. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha Gergőt választod könnyen lehet,hogy nyomorban fogod leélni az életed,ha közel ugyanazt érzed mindkét fiú iránt akkor válaszd a tehetősebbet,vagy esetleg várj egy következő udvarlóra.

Nem könnyű döntés és alapesetben azt mondanám,hogy ne a pénz motiváljon a döntésben,de véletlenül tudom,hogy milyen nyomorban élni és nem kívánom senkinek.

A szegénység egy dolog,attól még bőven lehetsz boldog,de a nyomor az elveszi az ember életkedvét.

2016. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

En Getgot valasztanam. Igazabol en mindig szegeny vagy atlagot epp megkozelito eletszinvonalu pasikat vslasztok elettarsnak. A gazdag pasik valahogy undoritanak, bar az eletszinvonalam atlag feletti, de mindenkepp tultesz az aktualis elettarsamon.

Ertekeli, ha fozok neki, jar velem bolhapiacra, segit hazavinni talalt butorokat, talpraesettebb, jobb a szerelesben, van bennuk valami tuz vagy szenvedely, valahogy vonzobbak szamomra. Orul az ajandekaimnak. Szeretek sok ajandekot adni a pasimnak.

N

2016. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!