Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennének ha bele szeretnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollar1000 kérdése:

Mit tennének ha bele szeretnétek a " szerető" be?

Figyelt kérdés
Próbálom,röviden vázolni.Nem vagyok már tini,és nem is szolgál a mentségemre.Az van ugyanis hogy van párkapcsolatom.Sok éve,Van gyerek is de ez jelen esetben lényegtelen.Pár hónappal ez elött kiderült hogy a páromnak bontakozo viszonya van,egy kolléga nőjével.Onnan tudtam még hogy nyitva maradt a közösségi oldala és a hölgy akkor írt mikor én voltam a gépnél,nem volt meglepő mert nem az első ilyen " nő" ugye volt.De ez még nem is dráma,a csavar a storyban az hogy a hölgy párhuzamosan, kapcsolatban volt egy nős pasival aki felvállalta ezt a viszonyt.És be ismerte az " aszonynak"Természetesen késöbb a pasi is megtudta mint ahogy én is,hogy akivel kapcsolata van több férfit " tesz boldoggá ".És hogy hogy kerülök én képbe,Úgy hogy én meg elkezdtem beszélgetni a szóban forgó pasival.Sorstárs alapon,Ő nekem mondta el bánatát,én még neki.Elösször csak barát volt,mostmár találkozgatunk. Konkrét szex nem volt.De érzem hogy ő is és én is szeretné.Most úgy érzem fülig beleszerettem. Tudom hogy nős,És azt is hogy sírás lesz a vége.De boldog vagyok ha vele vagyok.Else tudom képzelni nélküle.Mellette együtt vagyok a " párommal" aki azt tudja hogy beszélünk,de az érzéseimről semmit.Hogy mi vezetett idáig fogalmam nincs,azt tudom.Hogy többször " kaptam" el hogy repked a hölgyek társaságáért.Talán ez ad vigaszt? Bízni már nem tudok benne,Szinte menekülök a nős pasi karjaiba.Ott tartunk hogy ha a " párommal" szex van,csak a gyakorlatban vagyok vele.Az eszem és a lelkem nem nála jár.Nagy baj tudom,nem helyes..de mégis mit csináljak? Ez már több mint egy éve tart.Segítsetek légyszi.Minden válasznak örülnék, és a férfiak is írjanakHátha ők pasi szemmel másképp látják.

#Sürgős-Szeretem-
2016. ápr. 26. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően nagyon nem jó helyen vagy sehol se. Se a pasidnál, se a nős pasinál. A pasid ugyebár nem érdemel meg, ha ő ilyen virágról virágra szálló fajta. A nős pasis dolgot pedig szerintem túlzottan nem is kell kifejteni, majd az utánam szólók úgyis elhordanak mindennek, hogy ha a nős pasival kavarsz, akkor meg is érdemled, stb. stb. a szokásos szövegek.

Minden esetre én a helyedben dobnám mind a kettőt és keresnék egy harmadikat, aki eszénél van.

2016. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,gondolom kapok mindent de belefér.Válaszolva.Nem én akartam így az idő,a bizalom a barát, a " pont akkor volt ott mikor kellett" hozta így.Teljesen álitom barátként indult.És most úgy érzem, mint aki a föld fölött lebeg.képtelen vagyok " elengedni" de ha van is mód,hogy csináljam?
2016. ápr. 26. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek…. igazából sztem ez pont egy olyan helyzet, ahol nincs olyan, hogy „jó döntés”… az meg nyilván könnyen beszél, aki nem volt még ilyen vagy hasonló helyzetben.
2016. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Totál tudom hogy amit teszek,nem helyes.És ha ezt én kezdem akkor azt mondom hogy megérdemlem,de mire idáig jutottam addigra a párom a 4. " titkos" nő ugyén volt túl.Persze minden esetben én voltam a hülye.
2016. ápr. 26. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hosszú választ írni, mert nincs kedvem, de azt azért megjegyezném, hogy ez a Nős Pasi ugyanolyan rossz, mint a párod, hiszen nős létére félrelépett egy világi r.banccal és még veled is tervezi. Aki félrelépős, az mindig az lesz. Ha te leszel az új felesége, akkor téged is meg fog csalni, mint a jelenlegi férjed. Válni miért nem akar?
2016. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés, talán mert félti a biztosat,Igen hibázott mert mert viszonyt kezdett.De ő vállalta.Bevallotta,és pofára esett mert az a " nő" közben mással is hetyegett.( az én párommal)
2016. ápr. 26. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt kerültem én a képbe,De nem így terveztem..csak beszélgettünk.És szép lassan beleszerettem.
2016. ápr. 26. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Keres egy 3.at akitol megkapod azt amit ebben a kettoben ertekelsz.

Ezekkel nem eri meg foglalkozni,ha felredug hazassag alatt akkor ha veled lenne par ev mulva ujra megtenne csak massal.

2016. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,de mégis hogy felejcsem el? Hogy keressek mást ha őt szeretem? Gáz de ez van
2016. ápr. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!