Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szülés ota nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés ota nem kellek a ferjemnek!? 8 honapja nem voltunk eggyütt! Van valaki igy?

Figyelt kérdés
Terhesseg alatt utolso előtti honapig eggyütt voltunk pedig 23 kilo volt rajtam ; most 2 kilo plusszal ahogy szültem nem kellek hogy lehet ez ? Minden nap eggyutt voltunk most meg 8 honapja semmi! Szerintetek van valakije?
2016. ápr. 27. 17:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
72%

Tudod van egy rossz hírem!

A férfiak olyan pató pálosak az érzelmeiket érintve! Nem azok a fecsegős típusok.


Szóval kezdj el gyakorló anya lenni, mert előbb utóbb majd a gyereked meg fog nőni, és biza nem hagyhatod rá, hogy majd elmondja, ha valami baja lesz, hanem meg kell kérdezni és meg kell beszélni vele az életben történteket!


Nekem az felfoghatatlan, hogy te vagy a nő, és "kényeskedsz" juj, milyen dolog már MEGKÉRDEZNI a saját párod, hogy mi a gond? Mert 1001 gondja lehet!


Ha így folytatod, akkor egyedülálló anya leszel, és ne adja az ég, de ha magába forduló lesz a kölyök, akkor lehet pár évtized múlva meg anya sem leszel már! (ezt csak azon apropóból említem meg, mert a legjobb középiskolai barátnőm sem beszélt az anyjával arról, hogy piszkálják a suliban, majd felnőttként szép lassan megőrült mert nem találta a helyét, és már amikor nagyon súlyos volt a baj és kiszúrta a család szemét, akkor léptek, csak akkor már késő volt és öngyilkos lett)


Mély levegő, és ha a párod kényeskedik akkor vigasztaljon a tudat: te ugyanazt csinálod, csak női oldalról! Csak most még annyival könnyebb a játék, hogy csak egy péniszt vesztesz, de később lehet életed élete lesz a tét!

2016. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Utolso elötti menj melegebb eghajlatra! Utolsonak pedig nem volt bennt szulesnel
2016. ápr. 27. 18:19
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról tudok, hogy apuka teljesen impotenssé vált, állítólag az állandó gyereksírás miatt, akkor sem ment neki, mikor a gyerek aludt.

De olyan is van, hogy megundorodik a feleségétől a szülés ténye miatt vagy mert megváltozott a teste.

2016. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo !


Detto igy vagyok, csak en 10 honapja szultem. A tervezett csaszar elotti nap voltunk utoljara egyutt.

60 kilosan jottem ki a korhazbol 170 centihez, lapos hassal, tehat nem ez az oka.


Ha kezdemenyezek, azt mondja " mar nem mukodik, nem arra valo "

Mi ugy nez ki szetmegyunk :(

2016. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Azert a gyerekem mas dolog; teljesen mas hogy beszelek e a sexrol a parommal vagy sem!
2016. ápr. 27. 18:22
 16/41 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező fog egyedül maradni? :D Inkább a kedves férje, mert nem képes megd.gni.

Felnőtt férfiből kell kiszedni, hogy mi az anyjakínja van? :D szánalmas.

Kérdező, keress egy szeretőt. :)

2016. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
93%

14-es!

"Ha kezdemenyezek, azt mondja " mar nem mukodik, nem arra valo "

Mi ugy nez ki szetmegyunk :("


Miért szerinte mire való?

2016. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Igy van nekem ferfi kell aki elöveszi az asszonyt nem kényeskedik hogy ott baba jött ki! Es még en kerdezzem miert nem ba...ol meg?a babaval en vagyok mindig nem siros fajta alszik nappal is este is szoval lenne ra idonk boven!!! Ö kikapcsolodni is jar szoval nem hiszem hogy ki van!!!
2016. ápr. 27. 18:37
 19/41 anonim ***** válasza:
68%

Jó állj elé: Vagy megdugsz, vagy csak volt családod! Én meg keresek egy férfit!


Szerintem a nők részéről ami leginkább értékelhető tulajdonság az az empátia, az érzékenység, a lélekkel való törődés... ez az ami a nőt kiemeli a társadalomból és amiért szükség van rájuk. Ők az elfogadás, a puhaság, a család tartó oszlopa.


De te ezt a funkciódat valahogy nem tudod betölteni... ?

2016. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Milyen funkciorol beszelsz?
2016. ápr. 27. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!