Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szülés ota nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés ota nem kellek a ferjemnek!? 8 honapja nem voltunk eggyütt! Van valaki igy?

Figyelt kérdés
Terhesseg alatt utolso előtti honapig eggyütt voltunk pedig 23 kilo volt rajtam ; most 2 kilo plusszal ahogy szültem nem kellek hogy lehet ez ? Minden nap eggyutt voltunk most meg 8 honapja semmi! Szerintetek van valakije?
2016. ápr. 27. 17:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Érdemes lenne a hoxa portálra regisztrálnod. Ott rengeteg nő ad egymásnak tanácsot párkapcsolati, házassági és babavárás- ill. szülés témában. (No meg gyerekneveléssel kapcsolatos tapasztalataikat is megbeszélik egymással.)


Ui: remélem tudtam segíteni!


Sok szerencsét kívánok a gondod mihamarabbi sikeres megoldásához!


Üdv: egy nőtárs

2016. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem megyek melegebb éghajlatra. Viszont így olvasgatva elég alpári a stílusod...
2016. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Szerintem nem voltam bunko de megszokott ezen az oldalon az emberek tobbsege egybol tamad! A meleg eghajlatnak uzenem a gyerekem nem nyüg nem tudom honnan szeded; a masik pedig az hogy mas jârt-e igy attol tudom megvan a problema de velemenyekre voltam kivancsi vannak-e mas nök anyâk akik igy vannak! Azert el lehet olvasni 1-2 valaszt is az se stilusos!!!
2016. ápr. 27. 21:24
 34/41 anonim ***** válasza:
52%

A probléma nálad van, nem kevés. Ha te nem voltál bunkó, akkor én sem. Egyébként sem vettem magamra, főleg így utólag, ahogy olvasgattam a hozzászólásaidat.

A te stílusodnak nem tudom mi az összefüggése a többivel kapcsolatban, majd elmagyarázod biztosan.

Az, hogy nyűg a gyereked, azt a hozzászólásodból vettem: "Francba a kényes ferfiakkal mi kihordjuk neveljük a babát; ök meg bizony kényeskednek hogy ott egy baba jött ki hadjuk már!"

Ha számodra megterhelő probléma volt kihordani, akkor minek kefélted a világra?!

2016. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Szerintem hadjuk nem tudsz ertelmezni a ferfisknak szüles elott jo vagy utânna nem: ehhez mi köze a gyerekemnek!!! Tanulj meg ertelmezni!!!
2016. ápr. 27. 22:38
 36/41 anonim ***** válasza:

Nah 16 os kommentnél megszólalt a mintanő...


Szerintem is beszélj vele, mondhat itt bárki bármit a te problémád attól még nem fog megoldódni! Annak egyetlen módja van ha rákérdezel. Ezt kellene belátni. Ui a stílusod tényleg elég fura

2016. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Szerintem hadjuk mert még mindig senki nem fogja fel hogy nem azert kerdeztem hogy mindenki azt mondja beszelj vele hanem tapasztalatokat vartam van-e más is igy! Kaptam valaszt normalisat azoknak köszönöm! A tegnapi utolso szerintem törölve lett de aki azt irta hogy minek van KÖLKÖM; vagy valami hasonlo annak úzenem megint vegyen visszább magábol ide az emberek kerdezni jönnek es az ilyenek mint te szerintem unatkozol lesed mikor kinek szolhatsz be!!! Szanalmas vagy!
2016. ápr. 28. 10:23
 38/41 anonim ***** válasza:
Kezdeményezték nála vagy vártál hogy majd ő? Lehet hogy arra várt hogy szólj amikor már készen állsz és nem akarta erőltetni. Vagy mivel beszelni senszeretsz róla aut gondolja hogy neked nem fontos a szex és ő is kezdi megszokni hogy nincs. Muszáj lesz megbeszélni hogy mi a helyzet. Sok házasság megy tökre így aztán jön egy 3.
2016. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Tudom nembazt kérdezted mit csinálj hanem hogy más is van e így? Igen van de nem kéne hogy igy legyen szoval ettől nem leszel okosabb.
2016. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
38-as neked lehet igazad mivel nem beszelek rola azthiszi nekem nem hianyzik! Ugyhogy muszaj lesz beszelnem vele neked köszönöm!
2016. ápr. 28. 11:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!