Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szülés ota nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés ota nem kellek a ferjemnek!? 8 honapja nem voltunk eggyütt! Van valaki igy?

Figyelt kérdés
Terhesseg alatt utolso előtti honapig eggyütt voltunk pedig 23 kilo volt rajtam ; most 2 kilo plusszal ahogy szültem nem kellek hogy lehet ez ? Minden nap eggyutt voltunk most meg 8 honapja semmi! Szerintetek van valakije?
2016. ápr. 27. 17:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
88%

"Milyen funkciorol beszelsz?"


Jó, most előre leszögezném! Nem sértegetni akarlak vagy kekeckedni veled!


De te tudsz kommunikálni? Mármint nemcsak kérdezni, hanem értelmezni is? Nem lehet, hogy mondjuk a párod elmondta csak nem fogtad fel? Vagy elsiklottál felette?

2016. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
"Eloveszi az asszonyt"-ezt meg olvasni is remes. Nezd ha nem kerdezed meg tole hogy mi baja akkor az eletben nem derul ki
2016. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Miert lenne remes olvasni? Visszaterve nem beszelt rola abszolut ha beszelt volna akkor ertenem! Amugy teljesen artalmatlanul csak megkerdeztem hogy masnak is megromlott-e a sexualis elete szüles utan!
2016. ápr. 27. 19:02
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem természetes, ha megromlik egy párnak a szexuális élete szülés után.

Sajnos a pasiknak hiába magyarázzuk el, hogy az élet velejárója a szülés, menstruálás stb, vannak olyan lelkületűek akiknek ez valami sátántól való dolgot jelent.


Beszélj vele, mert így sosem fogjátok összegyűrni a lepedőt!

2016. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Meg fogom kerdezni aztan meglatjuk azert nem akarok szetmenni emiatt ; mert gyerekunk van de nekem hianyzik nem maga a sex hanem ö ; hogy eggyutt legyunk! Talan megvaltozik idovel ha nem akkor vâlâs!!
2016. ápr. 27. 19:24
 26/41 Költőnő? ***** válasza:
82%
Nem lehurrogni kell, aki azt mondta; beszélj vele. Néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdejét. Ha nyolc hónap alatt nem oldódott meg magától; nem valószínű h varázsütésre meg fog. Ha te meg büszkeségi kérdést csinálsz belőle; hát lelked rajta. Sok párkapcsolat dinamikája, intimitása megváltozik egy szüléssel. Nem hepciáskodni kell, mert attól, hogy ez egy létező jelenség; a probléma nem oldódik meg. Igenis kommunikálni kell. Két ember között mindig az egyenes volt a legrövidebb út és az is marad.
2016. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Nem hurrogtam le senkit csak tapasztalatokat vartam masoknal van e igy!
2016. ápr. 27. 20:04
 28/41 Költőnő? ***** válasza:
Nem-e? Olvasd el újra a válaszaid.
2016. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Persze mert azt irjatok beszeljek vele; de a kerdesem nem az volt hogy mit tegyek hanem hogy van-e valaki igy!
2016. ápr. 27. 20:30
 30/41 Költőnő? ***** válasza:
100%

Mert ha másnál nem lett volna még soha ilyen, akkor a tiéd nem lenne létező probléma? Mi változik attól, hogy másnál előfordult-e?

Nem értelek. Nettó jó szándékkal írt neked mki, te meg kikérted magadnak... ez azért eléggé visszatetsző.

2016. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!