Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el, hogy keressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy keressen?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok. Beleszerettem egy valamivel idősebb férfiba, akivel gyerek korunk óta ismerjük egymást, de sosem volt igazán szoros a kapcsolatunk, az utóbbi 3 évben kerültünk közelebb egymáshoz. De csak barátként, megoszt velem mindent. Nagyon bizik bennem,ezt másoktól is hallottam vissza, ami nagyon jól esett. A helyzet az,hogy nem keres,csak akkor beszélünk mikor én megkeresem.Volt egy rossz kapcsolata amiből nehezen lépett ki és azt hiszem,még most is hiányzik neki az a nő,pegig nincs esélye nála..Volt egy időszak mikor ő keresett,akkor erősödött fel bennem igazán amit iránta érzek..De ez csak egy ideig tartott,utána megint nem keresett.Jelenleg Amerikában van és a jelek szeerint mlg szinte fél évet ott kell lennie.. Ha één keresem akkor nagyon örül,részletesen elmond mindent rengeteget mesél viszont magától nem keres meg. Ha egy hónapig nem keresem addig nem beszélünk.. nagyon szeretnék ezen változtatni, legyen szives aki tud segitsen! :)

2016. ápr. 29. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg kint van Amerikában, addig ne várj tőle sokat. Csak egy jó beszélgetőpartner vagy neki, akinek néha kiöntheti a szívét, de mivel találkozni úgy sem tudtok, ezért nyilván nem is fogja törni magát. Majd ha hazajött, még lehet esélyed. :)
2016. ápr. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írásban nincs is értelme. Max annyit tudsz neki mondani, mikor már közeleg a hazautazása, hogy ha van kedve személyesen beszélgetni az élményeiről,akkor 5hónap múlva tali.
2016. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja de ne most mond neki,hanem majd 5 hónap múlva...
2016. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom most elmondani neki, mit érzek csak azt szeretném hogy ne csak én keressem őt. Ezt szeretném elérni :)
2016. ápr. 29. 12:18
 5/6 Mándli Bernadett válasza:
Szerintem se beszélj vele addig amíg Amerikába van. És keress valami módszert hogy féltékennyé tegyed
2016. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

esetleg jelezd neki, hogy örülnél, ha ő is keresne téged, de ezt nehéz úgy, hogy ne tűnjön reklamációnak, számonkérésnek....


én is voltam ilyen helyzetben. majd megvesztem egy lányért, akivel barátként jól megvoltunk, jókat beszélgettünk, de nem hitttem, hogy komolyabban érdekelhetem, ezért nem is nagyon közeledtem. lényegében totál passzivitásba vonultam ráhagytam a lányra, hogy ő keressen, ha akar - mondjuk főleg azért, mert az elfoglaltabb is ő volt, hiába kezdeményeztem, sosem ért rá semmire. ezért egy idő után feladtam...

2016. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!