Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy magától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy magától keressen?

Figyelt kérdés
Az egyetemi tanárommal nagyon jó a kapcsolatunk, folyamatosan tartjuk a kapcsolatot e-mailben, meg telefonon, mikor épp nincs óránk együtt. Az zavar, hogy mindig én keresem, viszont nagyon örül ha lát, és képes velem 2 órát is beszélgetni 2esben... Nagyon sokat dolgozik, még hétvégén is szokott, ennek ellenére valahogy szeretném elérni, hogy ő keressen "először" és ne csak kezdeményezzek akármilyen formában beszélgetést. Tudom h érdeklem, és ő is tudja rólam. Hogyan érhetném el? 21/L
2009. ápr. 10. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meri megtenni mert ugye ő a tanárod! Lehet, hogy ez most rosszul fog esni, de ha elvégzed ezt az egyetemet akkor nagyobb eséllyel lehet köztetek valami! Az egyik ismerősömet is csak akkor kereste a tanára amikor a csaj elballagott a suliból...
2009. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy megyünk együtt kirándulni. Nem szívbajos szerencsére.. Inkább a sok dolgára gyanakszom.. De mégis jó lenne valahogy a gondolataiban jobban jelen lenni.. :D
2009. ápr. 10. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
nah mizu veletek?:)
2009. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D De aranyos, hogy kérdezed! 2 hónapja együtt vagyunk, és nagyon szuper minden! A családjával nagyon jól kijövök, a húga gyerekei imádnak, az apukája is csíp..anyukája kicsit meglepődött, hogy mennyi a korkülönbség.. De a 3. találkozáskor már ő is olyan volt, mint a többiek! :D Hétvégén megyünk nyaralni.. a barátainak is bemutatott (akik ugye a tanárok az egyetemen) :)) Hát elég furcsa volt, de nagyon jófejek :) azért még egyesek előtt titkolni kell, de ő már fűnek fának meséli a tanszéken...:S Na mindegy azt mondta legfeljebb elvesz ha pattognak.. :D
2009. jún. 21. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

de jó:) én is hasonló helyzetbe vagyok, annyi különbséggel hogy már volt köztünk valami, csak még minden bizonytalan:P

ezért kezdtem el itt keresgetni a kérdések közt, és ekkor láttam meg a tiedet:)

Sok boldogságot nektek. Pusza

2009. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem neked is sikerül.. :) Veletek hogy van ez? Ha gondolod mesélj! :)
2009. jún. 21. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:

mesélek szívesen, csak ne itt, mert félek hogy elolvassa:D

írok neked egy privit az msn címemmel.

2009. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Együtt vagytok még? :(

Az már túl szép lenne :D

2014. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocsi, nem szomorú fejet, hanem mosolygósat akartam írni :) :D
2014. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!