Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van igazság abban amit gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazság abban amit gondolok? Mit gondoltok erről 23/L

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy mostani gondolatomhoz, véleményemhez hozzá tudjatok szólni szeretném belinkelni egyik előző kérdésem és annak magyarázatát.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Mennyire gondolom jól az alábbiakban leírtakat? Van igazságom benne?


Én bocsánatot kértem a beteg fiútól. Elmondtam mindent amit ehhez tudok fűzni. Azt is megírtam, hogy megértem, ha nem akar ezek után ismerkedni, de mindenféleképpen írjon valamit vissza....

Ha mást nem annyit hogy elvagyok kakilva. stb. Én ezt megfogom érteni és akkor soha többet beszélnünk egymással. Mert én nem vagyok olyan aki írogat más embernek vagy kezdeményezz bármit is.

Ő nem írt vissza annyit se hogy le vagyok kakilva vagy valami hasonlót.


Na most szerintem


1 Elég volt ahhoz két hónap beszélgetés hogy megismerjen annyira hogy egy nem az szava járásom mit a fiú írt a nevemben, kettő meg annyira sokat beszélgettünk hogy megismerhetett annyira hogy én nem írnék olyat neki amit a fiú írt.


2. Nem akarom magam fényezni mert ez lenne a természetes. A fiú sokszor mondta milyen rendes vagyok hogy amikor ő rám írt vagyis ő kezdeményezte a beszélgetést, hogy visszaírtam neki mert sokan bántották már életében a külseje végett meg hogy hiába irkál a lányoknak nem igazán írnak vissza se neki. 4 éve van fent és csak egy lánnyal találkozott az se sikerült fényesen stb.


Én akkor írtam neki mindig ha ilyen téma merült fel köztünk, hogy természetes, hogy visszaírtam. Attól hogy beteg és így nézz ki még értékes ember. Sőt azt is mondtam csak meg kell szokni külsejét. stb.


3.Tényleg nem akarom magam fényezni de én adtam neki esélyt az ismerkedésre is ez így a természetes a számomra. Sajnos az a tapasztalatom szerint és ő és mondta, hogy a valamilyen betegségben szenvedő embereket akár legyen jobban vagy kevésbé látszó a dolog piszkálják, vagy ha nem is piszkálják csak nem keresik a társágát akár levegőnek nézik.


Mai világban már sok ember azért is piszkálja a másikat vagy összesúg a háta mögött ha az ember külseje eltérő az átlagostól például duci, kövér, túl vékony, vagy valami a testén nem előnyös.


4. Most teljesen mindegy, hogy ha találkoztunk volna hogy csak barátok lettünk volna vagy kialakult volna több is vagy maradtunk volna még az interneten, Amikor két ismerősömnek megmutattam a képet kivel beszélek mert én nem szoktam senkinek se beszélni az életemről, de addig nyaggattak míg képet mutattam róla. Elmondtak csúnya, meg Úr Isten hogy néz ki.....Meg hogy ilyen szép csinos és okos nő miért álltam szóba vele. Pedig engem még viszonylag értelmesebb emberek vesznek körül.


Én ekkor elmondtam az ismerőseimnek

1 nem tartom magam szépnek, de ha az is vagyok előbb utóbb elmúlik mert megöregszem.

Ő is ember és nekem szimpatikusnak tűnik stb


Véleményem szerint 1.-es, 2-es, és 3-mas pontot vesszük figyelembe legalább annyit megérdemeltem volna, hogy annyit írjon le vagyok szarva.... stb


Most én is legyek olyan mint saját bevallása szerint életében megforduló emberek többsége hogy vagy piszkálták vagy levegőnek nézték.

Vagy én is lettem olyan mint az a rengeteg lány kinek írt négy év alatt meglátták a képeit és vissza se írtak.


Már nem is érdekel ez az egész.



2016. máj. 2. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,te félreérthettél valamit,és ebből kombinálsz kérdező,de ha elmentél volna beszélgetni valahová vele négyszemközt most nem ezen filóznál :)
2016. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!