Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párotok szokta nézegetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok szokta nézegetni más lányok profilját ha boldog a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élünk,de a párom a facen néha ránéz az exei és más lányok, akik régen érdekelték, profiljára.

Általában nem szokott emlékezni az ismerős csajok neveire(legalább is ezt mondja), de van egy két csaj akire nagyon gyakran néz rá. Volt olyan,h rá írt egy lányra, hogy megköszöntse egy alkalomból, de nem is ismerősök. A lány csak megköszönte, azóta többször is ránéz....


Félek attól,hogy a nagy szeretetemet megunta, s másra gondol. Én imádom,s mindig ha tehetem kifejezem számára. Ez baj srácok?


2016. máj. 3. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs szokta e mert eszembe nem jut ellenőrizni. (azt se tudom hol kell az ilyet megnézni :D éljenek a műszaki analfabéták)

Mindenesetre ha megakar csalni akkor is megfog ha rágörcsölsz. Sőt... A féltékenység és a bizalmatlanság nem egy kapcsolatot tett már tönkre.

Egyéb okod van feltételezni hogy érdeklik mások is?

2016. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Vajon mi lenne, ha nem az fb és az ott elkövetett dolgok lennének végre az a r..hadt mérce az emberi párkapcsolatokban!


Nálatok csak az fb létezik? Ami ott történik az az igazi?


Még véletlenül se fordult meg a fejedben kislány, ha problémád van, akkor kommunikálj élőszóban a pároddal?

És mi van, ha megnézte? Az utcán te is megnézel pasikat!

Érzed, hogy a kapcsolatban megváltozott érzelmileg valami? Másképpen viszonyul hozzád?


Vagy csak te fantáziálod be ezeket a "rossz" dolgokat, miközben minden oké?

2016. máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mem tudom mennyire nezi, sosem nezegettem az elozmenyeit. Ha valaki lajkolja egy bejegyzeset, megkerdezem ki o, ha nem ismerem es ennyi. Bizom benne es nem akarom megmergezni feltetelezesekkel a kapcsolatunkat mert boldog vagyok :) persze mire ide eljutottam nagyon nehez ut volt, rengeteget feltelenykedtem az elejen teljesen ok nelkul amitol mindketten boldogtalanok voltunk. Muszaj ezt megallnod mert te sem leszel boldog a sok agyalas miatt a parod pedig ugy fogja erezni nem bizol benne. Ha mas tetszik neki azzal sajnos ugysem tudsz mit csinalni, akkor van a legnagyobb megtartoerod ha nem hisztizel hanem jokedelyu vagy es vidam baratno aki nem problemazik foloslegesen. Sok idombe tellt mig erre rajottem a sajat karomon es majdnem elrontotta a kapcsolatomat amiket csinaltam. Tenyleg ez a megoldas :)
2016. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

>Félek attól,


Ezért elkezdesz kombinálni magadban és fórumokra írogatni, ahelyett, hogy őt megkérdeznéd és elmesélnéd naki az aggályaidat, hogy felismerve a problémádat meg tudjon erősíteni. Rosszul teszed.

2016. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!