Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan vegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan vegyem?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, most volt egy dolog ami miatt állítólag elbizonytalanodott velem kapcsolatban kérte hogy par napig ne talalkozzunk, de ugyanúgy beszelunk. En meg ma is( de utoljára közöltem vele hogy hianyzik es szar erzes ez igy mikor kezdtem megszeretni) o továbbra is azt mondta majd par nap mulva talalkozunk es megbeszeljuk mi legyen kettonkkel. En ezt felfogtam nem is fogok semmit sem erőltetni eddig magátol is jött felém a szeretete..

Mivel erre nem reagáltam mar, mert próbáltam magam lefoglalni, barátnőmmel voltam.. Es o megis felhívott hogy mit csinalok mi van velem ennek ellenére.....

Este meg próbáltam volna vele beszelgetni de nem jött ossze es mondtam neki h nem kell velem beszélgetni akkor ha nem akar, csak erdekelt hogy mi van vele ha meg két napja azt beszéltük milyen jok vagyunk egyutt.. Na mindegy..

O nézte a sorozatat gondoltam nem zavarok le zuhanyzok majd kesobb beszelunk..

En vártam volna hogy keressen, jo éjszakát kívánom de nem.. Egy alkalmazások viszont láttam hogy fent volt a sorozata végen, es kitett egy uj kepet magarol:)


Ezek utan a kis játéka után hagyjam teljesen abba ezt az egeszet vele, vagy csak elaludhatott?... Apro dolog de engem erdeklne sajnos mert tenyleg bíztam abban hogy egy ertelmes embert talaltam vegre..


2016. máj. 3. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, nekem a hátamon feláll a szőr, ha különböző netes cuccokon monitorozzák a tevékenységem és számon kérik.


Nekem 2 olyan ember van az életemben, akikre bármikor számíthatok, de a netes kapcsolattartás olyan, hogy van, hogy 1-2 napig nem válaszolunk egymásnak a sima dumcsis üzenetekre, mert más dolgunk van, nincs kedvünk, stb.... Viszont ha helyzet van, akkor éjjel is számíthatunk egymásra.


Az ember dolgozik, tanul, pihenni szeretne, de rokonok, ismerősök, barátok zaklatják facen, skájpon, sms-ben, minden féle elektronikus módon, instant rendelkezésre állással minden hülyesége. Hát nem.


2 hete vettem érzékeny búcsút egy amúgy rendes sráctól, mert naponta min. 3x kívánt csodás napokat, napszaknak megfelelően, virtuális virágok kíséretében, és ezt a viszont is elvárta volna.

Én szeretem az értelmes, megbízható és korrekt embereket, de ez a tartalom nélküli non-stop csöpögés az agyamra tud menni.


Ok, kérdező, te nem tengtél túl közelről sem ennyire, csak kikívánkozott most belőlem.


Szerintem most hagyd. Lehet, valami gondja van, ki tudja. Várd meg, hogy ő keressen. Ha napok múlva sem jelentkezik, akkor ennyi volt.

2016. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bazira túlkombinálod :D


Hát meg kell beszélni játszmák nélkül, hogy mi a francot szeretnétek egymástól... ennyi :)

Utána az információk tudatában képesek lesztek dönteni.

2016. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!