Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menni vagy maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés
Hali! Választás elé állított az élet,nemrég kezdtem új munkahelyemen,kezdek egyre jobban beilleszkedni, ezenfelül beteg,idős gondozásra szoruló szülők is részei napjaimnak,és most kiderült hogy a nő akié a szívem külföldre megy munkavállalás miatt! Mi tévő legyek,hívna magával tartsak vele,de itt a munkám, a szüleim!Vajon ez azt jelenti elérkezett a vége,ennyi volt a kapcsolatunkban,vagy éppen az élet akar próbára tenni mennyire vagyok hajlandó áldozatot hozni azért akit szeretek? Munka és szülők,vagy bár a szerelem még nem biztos de talán alakulhat!? Menni vagy maradni?

2016. máj. 26. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat esetén mindenképp mennék.

Ez meg így nem tudom mi ez: "bár a szerelem még nem biztos de talán alakulhat!?"

2016. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk párkapcsolatba egymással! Ő kedvel,de nem szerelmes még,elmondása szerint. Én is oda vagyok érte,de nem tudom szerelem e ez amit érzek iránta! Bontakozóban van még ez,az az igazság,bárhogy elsülhet!
2016. máj. 26. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem mennék,a szülők miatt. Más párt is találhatsz magadnak, pláne ha még kapcsolatban sem vagytok.
2016. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!