Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek abban hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz döntenem. Túl sok szól ellene. A lány akit szeretek nagyon 17 én 24 vagyok. A másik mindenki megszól hogy nem hozzám való.Mindenki ellenem van. Az eszem azt mondja fogadjam vissza a régi párom mert van egy gyerek ami miatt kötelező együtt maradnunk,még ha a szívem össze is törik .
2016. jún. 2. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel és vállalj felelősséget a tetteidért.
2016. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"gyerek ami miatt kötelező együtt maradnunk"


Elég szomorú, ha számodra egy gyerek "ami", és szerinted kötelező miatta együtt maradni... Először önmagadat kéne helyretenned, és utána ismerkedni bárkivel.

2016. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja, neki is csinálnál egy gyereket, hogy aztán őt is lecseréld egy tinire...

Mi bajod az exeddel? Szerintem előbb vele próbáld helyrehozni, s ha végképp nen megy akkor maradjatok vele csak barátok, s akkor próbáld meg ezt a kislányt. De csakis akkor!! És nála figyelj jobban a védekezésre.

2016. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Gyereknek gyerek ... szegény kicsi ...
2016. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. A gyerek nem AMI, hanem AKI.

2. Miért nem maradtatok együtt a gyereked anyjával?

3. Nem kötelező együtt maradni a közös gyerek miatt, ha a kapcsolat sehogyan nem hozható helyre (adott esetben a gyereknek többet árt, ha a szülei együtt maradnak, mint a különválás).

4. Ha eleve alkalmatlan vagy párkapcsolatra (van ilyen), inkább ne szórakozz mások érzéseivel, de a gyerekedért vállald a felelősséget, mert ezzel neki tartozol, nem az anyjának, viszont ne csinálj több gyereket.

2016. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem is lenne baj a régi párommal ha ez nem évek óta így menne köztünk ! Én már tudom és érzem hogy már őt nem fogom tudni szeretni hiába próbálom !

Tudom hogy elítéltek és igazatok is van .

Nem is lenne ezzel baj ha azt érezném magamban hogy ezt még még megtudnám menteni .

Jobb lenne ha felfognám azt hogy nekem ez van megírva.

Nem lehetek boldog már és nem lehetek már szerelmes sem a gyermekem és a korom miatt sem.

Én hiszem hogy minden embernek meg van írva a sorsa. Semmi sem történik csak úgy .

2016. jún. 2. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
De mégis miért nem működik az előző kapcsolatod? Nem kell itt ködösített regéket sírnod, csak tárgyilagosan. Mi a probléma? A gyerek nem tehet semmiről, szóval ő megérdemli, hogy törődj vele, még akkor is, ha az anyjával megromlott a kapcsolat.
2016. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha az eszedre hallgatsz, nem teszed ki a gyereked annak, hogy egy rossz kapcsolatban kelljen felnőnie. Szépen rendezed a kapcsolatod az exszel, békében különváltok, tartod a kapcsolatot a gyermekeddel amennyire csak tudod, anyagilag, érzelmileg egyaránt támogatod.

Kialakítod a saját életed, és amikor készen állsz (csak akkor) elkezdesz ismerkedni. Lehetőleg nem tinikkel, mert annak sok értelme nincs, és garantáltan nem fogja elfogadni egy fiatal fruska se, hogy neked a gyereked az első.

2016. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Legfőbb oka amiért nem működik az hogy elmúlt a szerelem már rég bennem és a sok veszekedés .
2016. jún. 2. 12:55
 10/11 anonim ***** válasza:
És a gyerek még a problémák előtt született?
2016. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!