Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan élitek meg a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan élitek meg a szerelmet? Számotokra milyen érzés?

Figyelt kérdés

Nekem olyan, mintha kinyílt volna a világ. Nincs olyan pillanat, hogy ne gondolnék rá, a gyomrom összeszorul, és csodálatos érzés árad szét a mellkasomban.

Ti hogy vagytok ezzel? Én eddig még soha nem éreztem ilyet, ennyire intenzíven ezt a dolgot. Szóval kíváncsi lennék nektek milyen ez.


2016. jún. 5. 16:04
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Maga szerelem számomra olyan volt, mintha magasabb oktánszámon jártam volna. Szinte 2-3 óra alvással is úgy működtem, mintha letoltam volna a 8-10 órát szundiországba. Annyi energiám volt, hogy egy 2,5 órás intenzív edzés nem bírt leamortizálni.

Szinte minden gondolatom valahogy hozzá kapcsolódott vagy nála között ki. Amikor megláttam meg olyan izgatott lettem, hogy a Hungarorigen versenyezhettem volna futással, a versenyautókkal, annyi volt bennem a feszültség.

Annyi energiám volt, hogy nem bírtam elfáradni. Akkor kezdtem el este bulizni járni, mert nem bírtam magammal. Muszáj volt valamit kezdeni magammal, és este csak ez volt programként. De nagyon sok dolgot akkor próbáltam ki, vagy kezdtem neki. új sportok, PC játékok, bulik, rendezvények szervezése, egyetemi tanárnak besegíteni.... végtelen energiám volt.

2016. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha viszonozzák az biztos jó, de nekem eddig csak viszonzatlanban volt részem ami enyhén szólva sz*r
2016. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linó03 ***** válasza:

Nekem szintén sok energiám van. Motivál, hogy minden dolgommal kész legyek, hogy utána önfeledten a barátommal lehessek. Úgy érzem, bármit megtennék érte.

Az első barátomat olyan gyomorpillangósan szerettem, a másodikat kicsit máshogy. Őt olyan harmonikus teljességgel. Érdekes.

2016. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez rám is jellemző. Egyszerűen képtelen vagyok elfáradni. Mikor találkozunk, akkor egyszerűen ez az energiaszint megemelkedik bennem, aztán amikor mennie kell minden erőm elhagy.

Az előző barátommal ez teljesen másképpen volt nekem is, ott nem éreztem magam ennyire a fellegekben.

2016. jún. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!