Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert faj a szakitas, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert faj a szakitas, ha minden es mindenki ellene szol?

Figyelt kérdés
Aprilisban voltunk egy evesek, sok vitank volt es en tegnap belefaradtam mondtam hogy nem birom ezt mar ha nem fejezi be a hisztijet erre mondta jo legyen vege es mindenki megy amerre akar, nem o volt a legnagyobb szerelmem de mikor ma felkeltem kihivott kerdezte koltozzon vissza ? Mondtam igen, mondta nem akar haraggal elvalni stb es olyan nyugodtan mondta es ugy fajt mint amikor elhagyott a nagy szerelmem. Anyuek meg szomszedok es a legjobb baratnom is mondta mar nem lesz ez igy es tesom is, anyuektol megkaptam azt is hogy itt vagyok 22 evesen es o szeretne unokakat ne fecsereljem az idot de nem hozzam valo majd jon az igazi, de o szeretne meg megelni az unokait, elveszve erzem magam es most itt vagyok a regi csaladi hazban nelkule,tesom ritkan jon, koltozzek vissza anyuek azt szeretnek, de en ugy orultem mikor belekezdtem az onallo eletbe es most osszetortem,nem tudom mit hogy kene tennem, koltozzek vissza adjuk el a hazat es aztan, ha anyuekkal lesz vmi megyek az utcara mer kb 13at adnanak erte.. Felek..

2016. jún. 6. 12:53
 1/3 Flogeir ***** válasza:

Huhh, emben a "kérdésben" nagyon sok nem összepasszoló dolog van.

Az biztos, hogy ha eljutsz valakivel odáig, hogy nem bírod tovább, akkor nem érdemes több energiát tolni bele, pláne, ha tudod, hogy nem a "legnagyobb" szerelmed volt.

Az ilyen kapcsolaton minél előbb túl kell esni, mert különben csak az időt fecsérled, és közben elmegy mellett olyan, aki lehetett volna nagy szerelem, vagy "legnagyobb szerelem", ahogy tetszik.


Az nem indok, se 22 évesen, se 30 évesen, hogy már családot kellene alapítani. Ez nem verseny az idővel, azért kár gyorsan családot alapítani, hogy utána még gyorsabb válás legyen a vége. Általában akik között már egy sima kapcsolatban-együttélésben sem jönnek ki egymással, azok esetében a családalapítás és gyerekvállalás felelőssége és nehézségei még több konfliktust okoznak. Ehhez megfelelő párt kell találni. Ebből ki kell hagyni minden más indokot: nem érdekes, mint mond a hugi, mit szeretnének a szülők, vagy hogy el tudod-e adni majd a házat, ha egyedül maradsz benne. Ez egyik sem arról szól, hogy most neked xyz-vel gyereket kell-e vállalnod fogcsikorgatva figyelmen kivül hagyva mindent, ami ellene szól.

2016. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! 22 vagy, először is felejtsd el, hogy kötelező szülnöd, hogy Anyukád még megérje, ez egy lelki terror amit feléd csinál, ezt felejtsd el, ezért semmilyen kapcsolatba nem kell beleerőltetned magad. Régen tényleg korábban szültek a lányok, de ma már ezek nem érvényes szabályok!! Azt tanuld meg, hogy mindenki vegye ki az orrát az életedből, ne engedd hogy beleszóljanak, főleg édesanyádnak kellene visszafognia magát, de amugy az enyém is ilyen, de meg kell neki mondani: MAMA, ez már nem a maga kora!!! Megértem, hogy össze vagy zavarodva, de hidd el más emberek sokkal cifrább helyzetekben vannak, ez még semmi, ami most veled van:)) csak hogy viszonyítani tudj!! Ne törj össze, szívem, lehet, hogy még 3-4x csalódni fogsz! Abból tanulod meg, hogy melyik pasitípus nem neked való!
2016. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom :(
2016. jún. 6. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!