Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van csaja, de fontos vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van csaja, de fontos vagyok neki. milyen pasi az ilyen?

Figyelt kérdés

adott egy pasi, van élettársa, velem csak beszélget erről-arról, semmi más nem történt. azt mondja x. idő eltelte után (hónapok), hogy számára fontossá váltam, és tartsuk a kapcsolatot, nem akarna elengedni, elveszíteni. közben ott az élettársa. mi a véleményetek a viselkedéséről? nem mondta ki, hogy belém szeretett, de gondolom, valamit csak érez. mennyire gáz ez a másik nővel és velem szemben?

és én mit tegyek ebben a helyzetben?



2016. jún. 8. 00:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Mit ne tegyél? A lábaidat szét! :D Felejtsd el, ha nyugodt életet akarsz.
2016. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
semmi szexuális dologról szó nincs, még csak nem is flörtölt velem, nem kezdett ki, és én sem.
2016. jún. 8. 00:59
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Tartsuk a kapcsolatot az már konkrétan egy kikezdés...
2016. jún. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

nem lehet szerintetek, hogy csak emberként, és nem nőként lettem számára fontos, és csak emberként nem akar elveszíteni?

tehát lehet, hogy semmit nem érez irántam (szerelem, vonzalom)?

2016. jún. 8. 01:03
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
De, lehet. Csak nem ezen a bolygón. :]
2016. jún. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Kettős jásztma ,szórakozni akar
2016. jún. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg nem szeretőnek akar. Kötődni sok mindenhez lehet párkapcsolaton kívül is.
2016. jún. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
köszi! kérdés, hogy egy párkapcsolatban élő férfi számára mennyire egészséges, ha így kötődik hozzám?
2016. jún. 8. 01:36
 9/26 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miről beszélgettetek?

Lelki szemetesnek használ?

Mit mond a nőjéről?

2016. jún. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az élettársát szereti? Erre a válasz valószínűleg akérdésedre is a válasz. Ha igen, akkor nem lesz semmi probléma, simàn lehettek barátok. Ha viszont már nem szereti, és esetleg az élettársa azt sem tudja, hogy veled beszélget, akkor ezek már intő jelek lehetnek...
2016. jún. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!