Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha vki nem akar a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki nem akar a barátom lenni, mert van párom, az nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés

Van párom, egy évig beszélgettem egy másik pasival, egymásba szerttünk. Legalábbis én belé,meg eleinte láttam rajta is. Aztán mondja h ő már nem tudja végignézni h mással vagyok,és nem is akar csak a barátom lenni,mert szeretné h vele legyek,mint szerelme.


Szerintetek ez kamu duma,és csak szexre hajtott? Igen.. volt. Aztán elment, nem küzdött tovább értem. És nem is érdekli h mi van velem,nem keres,meg semmi. Mondja h fáj neki, de a belső érzésem azt sugja lehet h nem teljesen őszinte velem.


Mit gondoltok ez tipikus pasi duma,hogyha nem akarok vele járni kopjak le?



2016. jún. 9. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Csak nem sérti az egódat, hogy nem koslat utánad, miután tudja, mással vagy? Lehet, hogy te szeretnéd őt barátnak tartani (lelki szemetes, szükség esetén hordár, bútorköltöztető stb), de ő nem akar barátkozni, többet szeretne. De mivel nem lehet több, így nem is erőlteti, teljesen jogosan.

Persze elhiszem, hogy nem esik jól egy egófényező kiesése, de ilyen a világ, sajnos nem rólad szól.

2016. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Szóval ha jól értem, van egy állandó dugópajtid, aki mellett elvárnád, hogy egy pasi reménytelenül szerelmes legyen beléd de "küzdjön" érted? Mégis mit kellene tennie? Hívja ki párbajra a dugópajtit, és hajnalban az erdő szélén csapjanak össze a kegyeiért, mint férfi a férfival????


Vagy ha te a dugópajtit választottad, azzal bizonyítsa a szerelmét, hogy együtt örül az örömödnek, meg hogy te mennyire élvezed más farkát? Mesélnél is neki, hogy milyen pózban és mekkora orgazmust értek el, ő pedig csillogó szemmel hallgassa, hogy milyen jó is neked? Szeressen ennyire önzetlenül?

Mert ha nem, akkor biztos csak "kamu duma" hogy szeretett???


Wazz, a kotont is vele vetesd már meg légyszives.

Meg, kérd meg hogy önzetlen szeretetből minden este a dugópajtival való aktus előtt nyaljon nedvesre, utána tartsa nektek a gyertyát, másnap reggel meg kifelé menet vigye ki a szemetet.

2016. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a te kegyeiDért
2016. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
(vigye ki a szemetet, meg a használt kotongumit persze) :D
2016. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég érthető, hogy nem teper feleslegesen. Bár ebben a történetben valami nem kóser, az neked nem baj, hogy foglalt vagy, akkor neki is van barátnő, feleség, esetleg család? Ha ott is van más a képben, akkor szexpartner lettél volna. Ha nincs, akkor túl lépett az ügyön.
2016. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak simán rájött, hogy feleslegesen vár egy ilyen ócska lotyóra, mert úgysem hagyod ott a pasid, őt meg csak egópumpának használod és valójában tojsz rá magasról. Nagyon jól tette.


Sebaj, esel még majd te is pofára.

2016. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak szexre kellene olyan nő, akit mástól csábítok el. Mert aztán az jár a fejemben, hogy akár más is elcsábíthatja tőlem sokkal könnyebben, mint egy olyan nőt, akit még nem csábítottak el senkitől.
2016. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De most komolyan mit vársz? Egy éve ismerkedtek, te beleszerettél. Valószínűleg ő is beléd. Te nem léptél. Pedig ebben a helyzetben neked kell. Mert ilyenkor két választás van. Vagy megmondod a srácnak, hogy ennyi, vége, vagy a jelenlegi barátodnak mondod meg, hogy vége.

Nem akar valószínűleg tovább szenvedni. Gondolj már bele, hogy neki milyen érzés, hogy más érint téged nap, mint nap.

Én sem kínoznám tovább a saját lelkemet. Megtettem egyszer. De nem a legkellemesebb élményeim egyike.

És te még azon pörögsz, hogy csak szexre kellettél volna? Egy évig nem tart ki egy férfi sem, ha a célja csak a szex!

2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!