Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Tényleg jó egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg jó egyedül?

Figyelt kérdés

Eszméletlenül beleszerettem egy negyvenes férfiba. Ő Kijelentette,hogy nem kér a párkapcsolatokból,szeret egyedül lenni,csak szexpartnert keres. Ez átmeneti állapot nálatok,vagy így tényleg kényelmesebb? Borzasztóan vágyom rá,hogy ezzel a férfival legyek,hogy érjem el,amit szeretnék Tőle?

Érett Férfiak! Most minden tanácsra szükségem van!


2016. máj. 15. 21:14
1 2
 1/20 CptTomato ***** válasza:
79%

Sehogyan... egyedül lenni jó...főleg ha van szexpartnere az embernek....

Meggyőzhető arról hogy ne legyen egyedül, de te valamiért nem fogod tudni elérni nála különben már mutatott volna hajlandóságot.

2016. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Vele sehogyan,de vannak érett férfiak akik nagyon vágynának egy komoly kapcsolatra.
2016. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nőtől függ, akivel jól kijönnék, azzal biztos jó lenne, de egy rossz kapcsolatnál biztos jobb egyedül. De végül is nekem 0 tapasztalatom van ilyen téren, úgíhogy fogalmam sincs. Mondhatni örök életemben egyedül voltam.
2016. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Alíg ismer. Még... Mikor ezt Kijelentette hogy egyedül szeretne maradni,letettem róla,bár borzasztóan vágyom Rá. De Ő keres,és ő kezdeményezi a találkozásokat is. Én meg csak egyre jobban belehabarodok,mert nagy az összhang kettőnk között. Szerintetek egy csak önmarcangolás? Inkább ne is találkozzak vele,vagy hagyjam, s Jöjjön aminek jönnie kell,s hátha komolyra fordul. Vagy aki ezt elhatározza,annak fejen is állhatok,akkor se kellek?
2016. máj. 15. 21:43
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom huszonéves vagy, annak is az elején. Előadta a nagy magányos farkas sztorit, és már oda vissza vagy érte, miközben csak gerincre vágna párszor, és utána eltűnne.

Miért nem keresel egy normális pasit, aki meg is becsülne, és törődne veled?


30F

2016. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahogy bele tudnád rángatni akkor sem tartana tovább pár hónapnál,de lehet,hogy már egy hét után másfelé kacsintgatna.
2016. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, írd le légyszíves mit szeretnél pontosan tőle!
2016. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szeretném ha összejönnénk. Ennyi. Nem holmi pásztorórákra,hanem egy rendes kapcsolatra.
2016. máj. 15. 22:34
 9/20 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Próbáld meg magadat NÉLKÜLÖZHETETLENNÉ tenni az illető számára...Puhatold ki hogy mit szeret, és mik azok a dolgok, amiknek nem tud ellenállni és AZOKAT A DOLGOKAT próbáld meg meg, és előteremteni neki...
2016. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

28 évesen nem igazán élvezem, sőt, kicsit kétségbe is vagyok esve. 20-as éveim elején még oké volt, hogy egyedül voltam, de most már azért kéne egy normális és komoly párkapcsolat.


Nála vagy az a helyzet, hogy sok csalódáson volt túl és elege lett belőle; vagy csak a könnyű prédára vadászik és közben tök jól érzi magát egyedül. Ez emberfüggő.

2016. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!