Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 20 évesen vénlány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 20 évesen vénlány vagyok? Minden barátnőm 18 évesen megy férjhezfelé én még mindig egyedül vagyok és olyan rossz igy

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tapasztaltam hogy 18 évesen férjhez mennének a lányok, inkább 28 évesen. Szerintem nem vagy elkésve semmiről és majd találsz megfelelő társat.
2016. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 30 körül is még egyedül leszel, akkor talán kezdhetsz készülődni a vénlányságra. De addig még van 10 év... kizárt, hogy ne jönne össze valaki.


18 évesen meg jó hülye az, aki házasodik. Szerintem.

2016. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez max falun igaz, ahol a lányoknak nincs kilátásuk normálisan fizető munkahelyre, de elmenni nem akarnak, úgyhogy az első tűrhető kannak csinálnak egy gyereket és hozzákötik magukat.
2016. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd h vénlány vagy! Még előtted van minden: tanulhatsz, utazhatsz, ismerkedhetsz, kitalálhatod mit akarsz a világban! Én alig győzök röhögni az egyetemi csoporttársaimon, minden második lány férjhez megy meg terhes lesz 20-22 évesen, és otthagynak mindent h vakarhassák a koszt a férjuruk alól meg babázhassanak, és egy munkahelyük nem volt soha, vagy egy normális kapcsolatuk. De ők feleségek meg anyák... :D Ne hidd azt h kimaradsz vmiből tehát. Kêpezd magad, élj, láss világot, ha te csak 30 évesen szülsz akkor sem késtél le semmiről. Aki meg egy 20 évesre azt mondja h vénlány, annak mondd meg h gyorsan szakadjon ki a 18. századból, mert ez már bizony a 21. :)
2016. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hozzám jössz feleségül? ;)
2016. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!