Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy adjam a tudtára, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy én szexet akarok és nem szerelmet?

Figyelt kérdés

A srác 20 éves, tapasztalt, tipikusan az a "nincsenek érzelmeim" típus.

Én 19 vagyok, sosem volt még senkim, szóval teljesen tapasztalatlan. Tavasz óta nap, mint nap beszélgetünk és mostanában kicsit "máshogy" is írunk egymásnak. Ő sokkal nyíltabban (képet is küldött már), de azért én sem úgy reagálok már, mint mondjuk áprilisban tettem...

De ő azt szeretné, hogy én is viszonozzam a kép küldést, amit nem teszek meg. Viszont ettől függetlenül másban benne lennék. És ő is teljesen kétértelmű dolgokat ír, de nem kezdeményez. Csak nem értem, hogy mi értelme hajnal 3-4-ig beszélgetnünk, ha tovább nem lép. Ezért gondoltam, hogy én kezdeményezek. Viszont nem tudom, hogyan, amikor még csak nem is csókolóztam soha.

Gondolom azt hiszi, én kapcsolatot szeretnék, de ez nem így van.


2016. jún. 18. 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olyan természeti erőt, ami egy férfit arra bírna, hogy visszautasítsa egy 20 éves lány ajánlatát.

Ha már nem is állna fel a farkam, attól még nekifutnék, mert ki tudja mikor történik csoda...

2016. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát azzal nincs gond, hogy ne állna fel neki... Párszor már sikerült neki, ha minden igaz.
2016. jún. 18. 19:41
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy add tudtára hogy megmondod neki. Ha úgysem akarsz vele kapcsolatot akkor mit sz@rakodsz? Mond meg neki konkrétan, egyszerűen aztán dugjon meg. Igazából nem értem, szűz vagy, nem csókolóztál, de azért megdugatnád magad csak úgy, viszont problémázol azon hogy mond meg neki?? Amúgy az is fura hogy hónapok óta csak chateltek, nem tudom milyen "férfi" lehet ő, ha ez a módszere. Csak a balfékek szórakoznak így hogy chatelés hetekig meg küldjünk szexi képet. De ha neked ez kell...
2016. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Felkínálod magad és elutasít... ;D Az év vicce! Ki az a hülye, aki nem használná ki a felkínálkozó lehetőséget?
2016. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem dugnék meg akármilyen lányt. Hiába 19 éves, ha ronda nekem hiába kínálja fel magát. Ráadásul még szűz is, ha csak szexelni akarok nem szűzzel kezdek mert vele óvatoskodni kell és nem csinál semmit.
2016. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha visszautasít, én lehoznám az index címoldalán, mert ilyen öt évente történik max.
2016. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem beszélgetünk brahiból hajnalig valakivel, aki iránt nem érzünk az égegyadta világon, de semmit.
2016. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Érdekes lehetsz; nem csókolóztál még, de most a szexet akarod. A Jóisten áldjon meg, akkor ne bénázz már. Találkozzatok személyesen, és kezdeményezz!!!

Ha nem reagál rá rendesen, akkor vagy meleg, vagy képeket gyűjt; ez esetben felejtsd el, és ne adj 3D képet magadról, mert a neten fogod viszontlátni.

2016. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha nem képes talàlkozni tedd féltékennyé...valakinek tetszel add elő ha nem lép ennyit se ér.
2016. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!