Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem fontos a szerelem? össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fontos a szerelem? össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

tetszik egy lány, ami azért bonyolult, mert jelenleg élettársam van.


semmi nem történt, csak beszélgetünk, neki nincs senkije.


az eddigiek alapján legalábbis azt sejtettem, hogy valamennyire bejövök neki, és ha szabad lennék, lehetne köztünk több is, mint barátság...csak én még nem bírtam szakítani a párommal.


de a napokban szóba került a szerelem téma, csak úgy általánosságban, és ő azt mondta, számára egyáltalán nem fontos a szerelem.


bevallom, rosszulesett ezt hallanom, mert azt reméltem, hogy talán... szerintetek tényleg nem számít neki, és így "üzente" meg nekem, hogy köztünk nem lehet több, vagy elkeseredésében mondta csak?


mit tegyek?


ő 28, én 32 éves vagyok



2016. júl. 2. 02:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Max. szexkapcsolatot akar. Neked kell eldontened, hogy a jelenlegi parod,vagy csak osszejarsz d*gni ezzel a csajjal.
2016. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Egyertelmuen leirtad: ha szabad lennel, lehetne koztetek tobb is. De nem vagy szabad. Szerinted direkt szivatna magat azzal hogy belemegy valamibe valakivel aki meg azt sem tudja eldonteni hogy kell-e neki az aktualis baratnoje vagy sem? Hogy aztan esetleg meg evekig masodhegedus legyen mert te nem tudod elhagyni a parodat mert nem vagy hozza eleg tokos legeny?

Ha mar nem szereted a jelenlegit akkor lepj ki belole, tisztazd le magadban a dolgokat, de ne ezert a lanyert hanem azert mert a kapcsolat nem mukodik. Es a baratnodet sem altatod tovabb. Ha szabad leszel, akkor meg ez a lany is soman osszejohet.

De megmondom oszinten a lany helyebe en is behuznam a kezifeket, akarmennyire tetszenel is mert ebben a szituacioban o csak serulhet...

Te meg allj a sarkadra es dontsd el felnott ferfi modjara ki kell neked.

Ha a baratnod, akkor ne flortolj masokkal. Ha ez a lany, akkor viszont tegyel erte, legy hatarozott, tedd magad szabadda. Mutasd meg neki hogy nem vagy egy nyamnyila "jajjnemtudommitakarok" pasi. En pl az ilyenektol menekultem mindig.

Ha megsem jon ossze ezzel a lannyal, akkor is legalabb megszabadultal egy olyan kapcsolatbol ami a jelek szerint mar nem elegit ki... Es mindkettotoknek lehetoseget adtal arra, hogy ratalaljon egy olyan emberre akivel tenyleg mukodik.

Ezt csak te tudod eldonteni.

2016. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%

Leegyszerűsítve:


Egyáltalán nem fontos a szerelem = Csak dugni szeretnék veled, kapcsolat nem kell!

2016. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Mivel élettársad van csak, max meg*ghatnád és ennyi :D másra minek kellenél neki?
2016. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

köszönöm, különösen a 2. válaszadónak...

ez a lány egyáltalán nem a szexre hajt, se velem, és amennyire rálátásom van az életére, mással sem.

tényleg nem "fut" senkivel, nem flörtölget velem sem, komoly, tisztességes lány... én sem csak szexet akarok tőle, jelenleg ez eszembe sem jut, az érzéseim másról szólnak, bárcsak az övé is...

2016. júl. 2. 12:30
 6/28 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérdezel rá egyértelműen, hogy (természetesen ha kiléptél a kapcsolatodból), lenne-e esélyed nála?
2016. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
ha kilépek, lehet, hogy 2 szék között a padlóra esek, és ennek a lánynak nem fogok kelleni, a párom se lesz már meg... hidd el, hónapok óta küzdök ezzel, de nehezen megy a döntés, én is szenvedek ettől.
2016. júl. 2. 13:03
 8/28 anonim ***** válasza:
Ket szek kozul a padlora...mert most jobb egy olyan kapcsolat amiben ezek szerint nem vagy boldog?
2016. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha rendes lány, akkor gondolom azért mondta ezt, mert taszítja, hogy érzelmileg megcsalod a párod. Amúgy meg undorító számító hozzáállásod van. Az a lényeg, hogy neked jó legyen, és mások? A párod? Hogy képes valaki csak azért kapcsolatban lenni, hogy nehogy egyedül maradjon 5 percre?? Nem csoda, hogy nem kellesz egy ilyen tisztességes lánynak.
2016. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

a legjobb tanácsom az, hogy a kettőről külön dönts. ne menekülj az egyiktől a másikhoz, ne biztosítsd be magad. őrizd meg tisztán. jó legyen a kezdet.


1. a barátnőddel akarsz maradni?

2. ha erre megvan a válasz, akkor jöhet a kérdésben levő kérdés.


egyébként szerintem a kijelentése úgy hülyeség, ahogy van. valami mást takar. nem tudom, mit. talán azt, hogy ne reménykedj. talán azt, hogy keménynek akar tűnni, mert már megbántották. talán mert nem tudja, milyen a felemelő szerelem, viszont tud mást, ami kielégíti. munka, tanulás, család, barátok, mozgás, természet, zene...


nincs olyan ember, aki ne vágyna olyan kapcsolatra, ami feldobja, motiválja, támogatja, amiben jól érzed magad.

2016. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!