Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem fontos a szerelem? össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fontos a szerelem? össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

tetszik egy lány, ami azért bonyolult, mert jelenleg élettársam van.


semmi nem történt, csak beszélgetünk, neki nincs senkije.


az eddigiek alapján legalábbis azt sejtettem, hogy valamennyire bejövök neki, és ha szabad lennék, lehetne köztünk több is, mint barátság...csak én még nem bírtam szakítani a párommal.


de a napokban szóba került a szerelem téma, csak úgy általánosságban, és ő azt mondta, számára egyáltalán nem fontos a szerelem.


bevallom, rosszulesett ezt hallanom, mert azt reméltem, hogy talán... szerintetek tényleg nem számít neki, és így "üzente" meg nekem, hogy köztünk nem lehet több, vagy elkeseredésében mondta csak?


mit tegyek?


ő 28, én 32 éves vagyok



2016. júl. 2. 02:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

"ha kilépek, lehet, hogy 2 szék között a padlóra esek"


itt a kulcs.


most hátteret keresel vagy szerelmet?

2016. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

érzelmileg sem csalom meg a párom, köztünk a lánnyal nem történt SEMMI.

szerelemre vágyom, de ha neki nem fontos, akkor a vágyaink nem azonosak, ezért nem fogom felrúgni a kapcsolatomat.

2016. júl. 2. 17:31
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha ló nincs, akkor jó a számár is?

Ez így elég gáz, már ne haragudj...

2016. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

a páromat is szeretem, nyilván nem a semmire jöttünk össze, ha még problémáink is vannak.

de ez a lány más, amit iránta érzek... sajnálom, h. ő nem érez semmit.

2016. júl. 2. 17:40
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel a pátod is vidáman egyetért? Ja nem, valószínűleg titkolod és ha kiderülne, megalázottan otthagyna a francba. Ha tényleg igazad lenne, akkor nem lenne erre szükség.
2016. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
tévedsz, tud arról, hogy időnként beszélgetek ezzel a lánnyal, és nem örül neki, de ő alapból mindenkire, még a barátaimra is féltékeny... az érzéseimről nyilván nem tud, nem akarom megbántani, és mert úgysem érezhetek semmit, egy ilyen plátói dolog.
2016. júl. 2. 17:54
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem tévedek, mert nem az a lényeg, hogy beszélgetsz vele, hanem az hogy mit érzel. És te is tudod nagyon jól, azért lapítasz. Nem a te döntésed miatt plátói, dolog, csak azért mert a másik fél nem kér belőled... Ez nem dicsőség. EQ nulla, önző és lusta dolog, csak megalázol másokat és szinte még neked áll feljebb ha valaki nem veti magát a lábaid elé. Valószínűleg egy rendes lány pont ezért nem jönne össze veled. Neked eszedbe sem jutott, hogy egy rendes lánynak baromira nem vonzó amit csinálsz? Tudja, hogy majd lesz mellette is akivel "beszélgetsz", egy másik "szék", nehogy véletlenül egyedül maradj a pad alatt... És te vajon hogy éreznéd magad, ha csak azért lenne veled a párod, mert a nagyfarkú Donhuannak nem kellett? De azért téged is szeret, ne aggódj...
2016. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"Neked eszedbe sem jutott, hogy egy rendes lánynak baromira nem vonzó amit csinálsz?"


legyél szíves elmagyarázni, mi rosszat tettem? Én ennek a lánynak nem ígértem semmit, nem hülyítettem, nem fűztem, nem nyomultam... csendben beleszerettem, ennyi történt.

2016. júl. 2. 19:47
 19/28 anonim ***** válasza:

"Érzelmileg sem csalom meg a parom".


"Lassan beleszerettel a masik csajba."

Akkor most mi van? Ezek szerint erzelmileg megcsalod

Vagy en vagyok a hulye hogy nem ertem

2016. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
se a párom, se a lány nem tud az érzéseimről, magamban szenvedek... nem tehetek róla, h. beleszerettem, nem terveztem, elhiheted.
2016. júl. 2. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!