Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem fontos a szerelem? össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fontos a szerelem? össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

tetszik egy lány, ami azért bonyolult, mert jelenleg élettársam van.


semmi nem történt, csak beszélgetünk, neki nincs senkije.


az eddigiek alapján legalábbis azt sejtettem, hogy valamennyire bejövök neki, és ha szabad lennék, lehetne köztünk több is, mint barátság...csak én még nem bírtam szakítani a párommal.


de a napokban szóba került a szerelem téma, csak úgy általánosságban, és ő azt mondta, számára egyáltalán nem fontos a szerelem.


bevallom, rosszulesett ezt hallanom, mert azt reméltem, hogy talán... szerintetek tényleg nem számít neki, és így "üzente" meg nekem, hogy köztünk nem lehet több, vagy elkeseredésében mondta csak?


mit tegyek?


ő 28, én 32 éves vagyok



2016. júl. 2. 02:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%

Értem én. Megértelek. De egy kicsikét gondolhatnál a párodra is.

A helyebe kepzelem magam ahogy a pasim más csajba szerelmes es velem van egyutt. Iszonyu erzes!

Forditott esetben te sem orulnel neki.

2016. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
de a párom NEM tud róla, próbálom menteni a menthetőt
2016. júl. 2. 20:34
 23/28 anonim ***** válasza:
71%

Szoval te a "amirol nem tudunk az nem faj" elvet koveted?


Am meg ha ennyire szerelmes vagy a csajba akkor harcolj erte! Lehet errr várna! En se kezdenek foglalt pasassal.

2016. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%
Vicces, hogy úgy csinálsz mintha te lennél itt az áldozat. Csak egy gyáva alak vagy. Vagy maradj a nőddel és tegyél bele 100%-ot, vagy szakíts, udvarolj a másiknak és vállald a következményeket mindegyik esetben...
2016. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
23. harcolnék én, de mivel azt mondta, nem érdekli a szerelem, elvan egyedül, ezért nem akarok nyomulni.
2016. júl. 2. 20:53
 26/28 anonim ***** válasza:
55%
Van egy olyan tippem, hogy a kapcsolat sem a párod hibájából romlott meg....
2016. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
egy kapcsolat 2 ember hibájából romlik meg.
2016. júl. 3. 01:36
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kis részt kihagytad, hogy először szakítani kell. Vagy letenni a voksodat a párod mellett. De ezek szerint tényleg gyáva vagy. xD Mégis mi történik ha egyedül maradsz? Összedől a világ? Nem lesz aki mossa a zoknid? Nem lesz kit dugni? Anyuci pici fia vagy, vagy mi?

Amúgy vicces, hogy a párod úgy állítod be mint aki betegesen féltékeny, közben meg pont hogy oka is lenne rá, csak szerinted nem tud róla...

2016. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!