Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög! Mi lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög! Mi lesz a következménye? Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Nos a történet nagyon egyszerű és bonyolult is egyben. Van egy srác, még 3 éve mutatták be a barátaim. Első látásra megtetszettünk egymásnak, érdeklődött, keresett, de épp volt valakim ezért elhajtottam. Úgy fél évvel később már nem volt senkim, gondoltam ismerkedem vele, de addigra összejött az egyik legkedvesebb barátnőmmel. Nem nagyon működik a kapcsolatuk, mert barátnőm nagyon akaszkodik rá, megfojtja a féltékenységével pedig hűséges fiú meg van még sok gond. Mindig én békítettem őket, ha zűr volt köztük.. A lényeg, hogy hétvégén volt egy baráti összejövetel, ahova a fiú titokban, kimondottan miattam jött. Szerelmet vallott elmondta, hogy neki mindig is én leszek az álma. Sokmindent megbeszéltünk és arra kért, próbáljam meg vele ő mindent lerendez és nem esik bántódásom, de mondtam neki, hogy soha nem lehetünk együtt, nem fogom tönkretenni a 10 éves barátságomat és ő se dobhat el 2 éves kapcsolatot csak úgy. Történt egy csók is. Mindenki megesküdött aki ottvolt, hogy ők nem szólnak erről. Lelkifurdalásom van így ma elmentem a barátnőmhöz, de végül nem mondtam el neki. Viszont mesélte, hogy a srác szakítani akart vele (persze nem hagyta). De eldöntöttem hagyom őket. Mégsem érzem jól magam..lehet, hogy az igazit löktem el magamtól. És ő most sem boldog, mindketten szenvedünk. Mit tennétek? Voltatok hasonló esetben? Segítsetek!
2013. okt. 28. 22:03
 1/10 NyolcOne9 ***** válasza:
41%
Újabb példa, hogy a nők hülyék, mint a seggem. Inkább elhajtod magadtól és szenvedsz, minthogy boldog legyél együtt vele. Gratulálni hol lehet?
2013. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor a barátnőmet veszteném el, tönkremenne...
2013. okt. 28. 22:08
 3/10 NyolcOne9 ***** válasza:
51%
A nők között úgysincs igazi barátság. Eleve korábban ismerted a srácot, mint ő. Tudta egyébként anno, hogy milyen vibráció volt köztetek?
2013. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés kit szeretsz jobban a pasit, vagy a barátnődet?

Itt nincs jó döntés, max kevésbé rossz.

2013. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Válaszd a pasit!
2013. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lányok...
2013. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"barátnőm nagyon akaszkodik rá, megfojtja a féltékenységével pedig hűséges fiú"

"a fiú titokban, kimondottan miattam jött. Szerelmet vallott elmondta, hogy neki mindig is én leszek az álma. "

"Történt egy csók is."


talán a barátnőd nem annyira hülye, mint gondolod. és ha a barátnődet látod hibásnak, és nem tudsz hatni rá meg a hülyeségeire.. ment már tönkre így 6 éves barátságom úgy, hogy nekem nem kellett a pasija. nem mondom, hogy tedd tönkre a kapcsolatukat, de talán ezt a barátság dolgot sem ártana átgondolnod egy picikét.

2013. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A baratsag tobbet er. En a helyedben elmondanam a baratnomnek hogy mi volt. Mert ha nem szereti a baratnodet, az azt jelenti, hogy ha nem veled, majd megteszi valaki massal. Vagyis megcsalja valaki massal a baratnodet. Szoval szerintem jobb ha inkabb a baratnod mellett maradsz, es kidobjatok azt a sracot.
2013. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ugyan ez a helyzet csak itt ugy van hogy barátnőm régebbem ismeri és szerelmes volt a srácba és a srác eldobta de utána rájött hogy kell neki a lány.Most nagy a konfliktus közöttük. Barátnőm tudja hogy szeretem a srácot és mivel rosszba vannak folyamatosan választanomkell és akárhogy döntök valaki megbantódik. Ezt megbeszéltem barátnőmmel aki azt mondta hogy nem fog közénk állni emg segít,kibékül vele ha ugy jobb. Igen de a srác leirta neekmfb.n hogy szerelmes barátnőmbe mert valami mély érzéseket kavar fel benne és elakarja felejteni de nem tudja.

Borzalmas helyzet de szeretem mind a kettőt, tudom hogy barátnőmet választanák ha tényleg kellene de nem tudom.

Senkinek se kívánom ezt...

Nem tudsz mit csinálni talán le kell mondanod a srácról

2013. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátnőddel akarsz élni? Vele akarsz egy ágyban aludni? Tőle akarsz esetleg majd később gyereket? Ugye, hogy nem!
2013. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!