Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon miért gondolja így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon miért gondolja így?

Figyelt kérdés

Van egy sràc,4 èvvel idősebb nàlam ès 2 hónapja ismerem.Màr talàlkoztunk rengetegszer ès màr egyszer ott is aludtam nàla..Nagyon jól kijöttünk egymàssal ő is megmondta hogy nagyon szeret velem lenni tènyleg nagyon örül hogy megismert stb.

Erre màra megbeszèltünk egy talàlkozót amit lemondott azzal az indokkal hogy: szerinte fejezzük be ezt a dolgot mert hogy különböző emberek vagyunk,de nem velem van a baj..Meg hogy szerinte màr eleget "szórakozott velem"

Èn most teljesen össze vagyok zavarodva.Azt mondja majd megbeszèljük.

De nem èrtem..akkor mièrt mondta ès tette azokat a dolgokat amiket ès mi vàltozott meg benne egyik napról a màsikra?

Teljesen magamba zuhantam ugyanis èn többet èrzek irànta.

19/L



2016. júl. 10. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

azaz ott alvás mostanság volt és volt szex is? vagy mi volt pontosan? találkozó után milyen volt?


lehet talált "jobbat", vagy bekavart valaki...


23F

2016. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen.

3 hete volt körülbelül.

Nem tudom..Csak ha be is kavar valaki akkor mièrt nem lehet elmondani

2016. júl. 10. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet csak szexet akart tőled...sőt elég valószín, többet is akart, de 3 hét alatt 1x voltál ott...azt hitte az első megfűzés után gyakrabban jársz át...
2016. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam utana at menni mert en dolgoztam o meg nyaralni volt es tegnap elott ert haza
2016. júl. 10. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy talált mást, vagy csak le akart pattintani és vadászni másra...

jobb ez így neked szerintem...minthogy megdugjon még X-szer és utána mondja, hogy "fejezzük be ezt a dolgot mert hogy különböző emberek vagyunk,de nem veled van a baj"


23F

2016. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van:)

Csak nehez most

De koszonom a valaszaidat!

2016. júl. 10. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát csalódtál, ilyenkor mindig nehéz :) de lesz jobb hidd el! tegyél a boldogságodért :)


23F

2016. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!