Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a párkeresésben? N

Figyelt kérdés

Nem vágyom másra a magánéletben, csak hogy legyen egy j(ól kinéző) palim, akivel szeretjük és tisztelhetjük egymást, és aki a tenyerén hordoz engem. Ehhez képest, 24 vagyok, de volt már vagy mittoménhány kapcsolatom. Mindet komolynak hittem, de mind futó volt. Rengetegszer csak szexre kellek, jobb esetben ezt nem kapják meg.

Van egy nőismerősöm, aki 21 éves, és az első barátjával (26 éves) van együtt. 1,5 éve járnak, azaz hosszabb ideje, mint ameddig én valaha jártam valakivel. És a barátja jól bánik vele. Hogy lehet, hogy neki elsőre jól sikerült a párválasztás, én meg itt szenvedek? Mondjuk én 16 évesen jártam valakivel először, ő meg csak 19. Szóval gyerekfejjel könnyű mellényúlnu. De azóta felnőttem rég, mégsem értem révbe.

Ők társkeresőn ismerték meg egymást, de én ott is csak olyanokkal akadtam össze, akikre nem lehet számítani.

Úgy szeretnék végre megállapodni egy jóravaló srác mellett, megtudni milyen egy minőségi, komoly, hosszútávú kapcsolat. Peches vagyok, hogy nem találok erre alkalmas srácot, mikor léteznek, hisz ismerősöm is talált. Én is le akarok csapni egy szingli, jó partira!


2016. júl. 11. 03:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy nálad mi a probléma, nem tudom. És akármilyen leírást adsz róla, ismeretlenül senki sem fogja tudni megmondani.

Viszont saját tapasztalataim alapján sokan vannak hasonló helyzetben. Náluk az a probléma, hogy nem olyan párt választanak, milyenről álmodoznak. Lehet, hogy ők sem tudják mit akarnak, de szerintem inkább az a probléma, hogy olyan ideált állítanak, ami egyszerűen nem létezik.

2016. júl. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már önmagában az, hogy ilyen kérdést felteszel arra enged következtetni, hogy előítéletekkel, félelmekkel vagy tele. Ez meglátszik az ember kisugárzásán is. Amíg ilyen, és ehhez hasonló "csomagokat" cipelsz a hátadon, addig pont azt fogod bevonzani amitől félsz. Először magaddal legyél tisztában, ott van teendő. Legyen kiegyensúlyozott, boldog életed. Nem a párod fogja azt meghozni.
2016. júl. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rosszul választasz párt, nem vagy jó emberismerő, túl naiv vagy, rossz helyen keresel stb.

Pl. egyik barátnőm egy kocsmában pasizott be és utána csodálkozott hogy a srác alkoholista és agresszív.

2016. júl. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Valószínűleg tudat alatt vmilyen hibás minta/működés alapján választasz folyamatosan rosszul. Ezer millió százalék, hogy ennek az oka benned van, de egy ilyen rövid leírás nem vezet megoldásra.
2016. júl. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnállak :) nekem felszínesnek és egy hangyányit beképzeltnek tűnsz.
2016. júl. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A hiba benned van. Felszínes vagy és ostoba.

Igy keresel normális férfit hogy idézem: "legyen egy jól kinéző PALIM(!) aki a tenyerén hordoz...én is le akarok csapni egy jó partira..."

Nyuszika, csak szólok halkan, hogy a normális férfiak kiröhögik az ilyeneket mint te. :D

2016. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy ismerkedsz, mint akit bedobtak egy szakadékba ejtőernyővel, és a legelsőbkiálló fadarabnál felakad, akkor ne csodálkozz, hogy nincs normális kapcsolatod.

Rengeteg buta nő csinálja ezt. Ilyen felszínes módon nem lehet hozzád illő embert találni.

Eleve úgy deríted ki a férfiak viselkedését, hogy összejössz velük, mert nincs más... Ha ennyi az önbecsülésed, akkor tényleg csak dugni lehet téged.

2016. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, kérdező! Szólj, ha rájössz a titok nyitjára! :)


25/F

2016. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenkit visszautasítasz vagy levegőnek nézel, aki nem néz ki teljesen tökéletesen.
2016. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem állsz a tudatosság szintjén ott, ahol lenned kéne.
2016. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!