Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjem őt el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem őt el?

Figyelt kérdés
Szakítottunk párommal hónapokkal ezelőtt (nem működött a dolog), de ő mindig újra felbukkan az életemben. Mintha megérezné h már majdnem túl vagyok rajta visszajön.... És újra felébreszti bennem az érzéseket, aztán megint lelép. Hogyan engedjem el.. Harag és minden nélkül.. hogyan válhatna közömbössé számomra? Nagyon erősen akarom de nem megy. Egyszer már majdnem sikerült, egész boldog voltam nélküle, már nem gondoltam rá olyan sokat., felkeresett, és visszahúzott.. Boldog voltam tőle, aztán megint lesza*ja a fejemet. Elkeseredtem :( 23L

2016. júl. 12. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kerüld el. Ha felkeres ignoráld.
2016. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Ismerkedsz? keress mást, randizgass. ha jó nő avgy gondolom leszólítanak nap mint nap. Menj el inni egy üdítőt azzal aki szimpatikus és udvarias. Te írtad hogy nem működött. Nem kell eröltetni.


23N

2016. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Felkeres ignorálom... Egy ideig. Aztán addig zavarja a csőröm a dolog h nem bírom megállni h ne válaszoljak. Ha meg eltűnnék letiltanám a számát, akkor azért kerítene elő mert aggódna". Szerintem am direkt csinálja és örömét leli ebben.. Hogy ezt meg tudja velem tenni, mondja h ha akarom többé nem keres.... Tudja jól h gyenge sza* vagyok, és h valamiért ragaszkodom hozzá. És ezt élvezi.

Leszólitanak sokan, a szakitás után lefeküdtem mással, szörnyű volt mert az exemre gondoltam közben és bűntudatom van mert azt gondoltam megcsaltam... Pedig, egyedülálló voltam. Lassan szerintem pszichológushoz fordulok. Ismerkedni is elkezdtem, de mkiben őt keresem, és önigazolva hátradőlök nap végén h " hát igen, ma se találtam hozzá hasonlót" ... :(

2016. júl. 12. 11:52
 4/17 A kérdező kommentje:
Plusz csakazert megismerni valamit h tultegyem magam az exemen nem akarok. Nem szeretnek senkit hulyiteni, ugy erzem csak magam vagyok a problemammal. Nem vonhatok be egy harmadik szemelyt, hogy atmeneti segitseget nyujtson.. Mert akkor en se leszek kulonb az exemnel.
2016. júl. 12. 11:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Tanulj egy új nyelvet és utazz ki abba az országba dolgozni egy pár hónapra. Új élmények, új emberek. Az exed pedig bekaphatja. :D
2016. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Cserélj te számot, h aggódk az ő baja. Ha ennyire nem érdekled akkor max miatt fog aggódni hogy nem kap meg újra.
2016. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jelenleg is kulfoldon vagyok, irogat, en hulye meg ha elkezdek orommel meselni neki akkor mar hirtelen nem is valaszol ra :D


Az egy dolog h telefonon nem er el, de tudja hol lakom es tudja mikor talal ott meg. :/ tehat ha keres megtalal. Es sztem is ba**a +, mert biztos hogy nem szeretett belem, csak jatszik velem.

2016. júl. 12. 12:09
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el valami teljesen mással foglalkozni ugyanis ha találsz kellő mennyiségű és minőségű elfoglaltságot, nem lesz időd kattogni rajta. csúnya dolog volt amúgy lefeküdni mással miközben gyászolod pt o.O na persze pont én mondok tanácsot aki nem kell egy nőnek sem mert magas és vékony vagyok. :/
2016. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És odamenne csak úgy? Akkor jelentsd fel. 23 éves vagy, de nagyon gyerekes, naív.
2016. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

gyerekes es naiv. Hm. Mondja ezt az, aki azt tanacsolja jelentsek fel valakit, mert budapest belvarosaban megall az utcan es megvar. Nyilvan azonnali hatallyal lecsuknak a szemetet aki ilyesmire kepes! :D :D


Az ertelmes valaszokat koszi, ment a zold kez:)

A nem ertelmeseket nem koszi.. A kerdes normalis volt, a valaszaitok benneteket minositenek.

2016. júl. 12. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!