Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjem őt el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem őt el?

Figyelt kérdés
Szakítottunk párommal hónapokkal ezelőtt (nem működött a dolog), de ő mindig újra felbukkan az életemben. Mintha megérezné h már majdnem túl vagyok rajta visszajön.... És újra felébreszti bennem az érzéseket, aztán megint lelép. Hogyan engedjem el.. Harag és minden nélkül.. hogyan válhatna közömbössé számomra? Nagyon erősen akarom de nem megy. Egyszer már majdnem sikerült, egész boldog voltam nélküle, már nem gondoltam rá olyan sokat., felkeresett, és visszahúzott.. Boldog voltam tőle, aztán megint lesza*ja a fejemet. Elkeseredtem :( 23L

2016. júl. 12. 11:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem sok alkohol és gyógykúrás segített ilyen esetben.
2016. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az alkohol eleinte jo volt, aztan beforgattam magam minden egyes alkalommal amikor ittam, es szerelmet vallottam neki, smsben vagy felhivtam es jooool megalaztam es lealacsonyitottam magam, aminek dacara persze nem keresett mert latta h meg az ove vagyok.

A szex pedig... Hat... Az nehezebb tema.

2016. júl. 12. 17:24
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: Mi a nehéz a szexben?
2016. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Te írtál ellentmondásos dolgokat. Azt írtad hogy külföldön élsz és "de tudja hol lakom es tudja mikor talal ott meg. ." Ebből gondoltam, hogy kimegy külföldre hozzád. Hát akkor tedd azt hogy elmész mellette. Se szia, se helló. Te foglalkozol még vele, ha nem ignorálod akkor miért pamaszkodsz hogy zaklat. Te írtad hogy te szerelmet vallottál neki.


Zöld pacsi? Kit érdekel egy fórumon a zöld pacsi?

2016. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szovegertelmezesi gondjaid vannak, nem elek kulfoldon es egy szoval se mondtam ilyet.
2016. júl. 12. 18:29
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt írtad külföldön vagy. Honnan kellene tudni, hogy ott élsz vagy nyaralsz vagy látogatóban vagy? Te nem fogalmaztál világosan.
2016. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ok.
2016. júl. 13. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!