Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek múltán is szeretem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek múltán is szeretem az exem, de a mostani párom az igazi? Hogy engedjem el az exem?

Figyelt kérdés

Sajnos meg évek után is szeretem az exem,de meg sem illünk össze. (Voltak hibái de megbánta,de én akkor sem kezdeném újra,mert idővel ugyan úgy viselkedne.) Viszont a mostani párommal minden jó még évek múltán is,de nem az igazi. Mit tennétek? Hogy engedjem el az exem?


köszönöm a válaszokat


2016. jún. 22. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan egyik sem az igazi. Mindkettőt lezárnám és új lapot nyitnék az életemben.
2016. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek kezdtél új kapcsolatot egyáltalán, ha nem zártad még le a múltadat, és az exedért vagy még oda?


Addig ne kezd újba, míg a múltat el nem tudod engedni.

Végezz sok önismeretet, olvas pszichológiai könyveket.

2016. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!