Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek valakit, a foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shopgirl27 kérdése:

Szeretek valakit, a foglalt kollégámat. Úgy gondolom h tetszek neki, legalábbis biztosan kedvel viszont évek óta együtt van ezzel a lánnyal. Szerintetek lehet valami ebből?

Figyelt kérdés
A kolléganőm szerint összeillünk, ez a kolléganőm mondta h neki a srác mesélte h nincsenek jóban a barátnőjével , akivel együtt lakik. Gyerekük nincsen. Bajor városban élek, ez a srác cseh és a lány is , bár a fiú pár szót tud magyarul. Németül beszélünk elég jól beszélünk mindketten. Azt tudom h kedvel engem, sokat hülyéskedünk néha flörtöl velem. Két hónapja kezdtünk itt dolgozni , szerintem sokáig itt maradunk jó munkahely. Érdemes várni ?
2016. júl. 15. 00:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És nem kalandot keresek és nagyon jól tudom hogy valószínűleg ha szét is mennek akkor is kell idő h továbblépjen. Bár azért az jó h naponta látjuk egymást 8 órában talán lesz egyszer ebből valami.
2016. júl. 15. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!