Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22éves lány vagyok és belezúgt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tünde019 kérdése:

22éves lány vagyok és belezúgtam egy 5évvel fiatabb srácba. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
22éves egyedülàlló fiatal anya vagyok 3éves gyermekkel de velem ilyen sose törtènt , szerelmes lettem egy 18èves fiúba. Sokat beszèlgettünk és másfél hónap alatt belezúgtam. Eddig minimum 1-8 évnèl idősebb párom volt. De valami miatt ő 24 éves szintjén van. Nagyon vacilàlokert nem akarom tönkre tenni a jövőjét. Vagy ne vegyem olyan komolyan ezt a dolgot ? Teljesen összezavarodtam létszükséglet mondjatok valami okosságot.

2016. júl. 30. 06:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem hozzád való. Ő még tanul, bulizni akar, élni akarja az életét, és nem egy 3 éves gyereket akar istápolni melletted.

Sajnálom, hogy ilyen fiatalon anyuka lettél, hogy tulajdonképpen te is, bocsi, hogy ezt írom, elcseszted a fiatalságodat!


Ne akard az övét is elrontani! Egy gyerek mellé egy felelősségteljes érett gondolkodású férfi szükséges. Ő még egyáltalán nem az!

2016. júl. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ez a fura mondta hogy ő családot akar és nem bulizós sőt idegenkedik a buliktól , piától.
2016. júl. 30. 06:39
 3/17 A kérdező kommentje:
És ne a korom alapján ítélkezzetek. Nekem egy gyermek nem elrontott dolog. A fiatalságot pedig gyermek mellett is lehet ha nem élek vad életet. Sokan azt gondolják ha gyermek van megàll az élet ez pedig baromaság igaz kellenek kitételek azonban én norális életet élek. Dolgozom ,tanulok, gyermeket nevelek.
2016. júl. 30. 07:02
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azt mondta amit hallani akartál. 18 évesen még senki sem akar családot hisz még ő maga is gyerek. Semmi élettapasztalata sincs még neki.

Legalább neked lehetne annyi eszed hogy egy 18 évesre nem terheled rá a gyerekedet.


Ha nem lenne gyerek akkor azt mondanám hogy elmegy, neccess ugyan de nem vészes.

Viszont nálad teljesen más a helyzet.


Nem szeretnél a gyerekned egy apát?

Akkor azt ne egy éretlen 28 évestől várd.

2016. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jav. 18 évestől
2016. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tedd boldoggá és amikor rádun engedd el cirkusz nélkül.
2016. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez nehéz ügy. A józan ész valóban azt diktálja, h nem kellene vele foglalkoznod. De ha meg szereted... Figyi egy próbát megér, aztán hátha jó is kisülhet belőle. Viszont, ha nem fog, akkor készen kell rá állnod, h el tudd engedni őt. Ez az Ő és a Te érdeked is. Hiszen Te anya vagy, neked a gyermeked kell, hogy a legfontosabb legyen. Azt kell nézned elsősorban, h a gyermekednek jó legyen. És ha ebbe nem fér bele egy 18 éves srác, akkor el kell engedned! De ez majd idővel úgy is kiderül, lehet az is, h tök jól kijönnek egymással, és jól kezeli a srác a dolgot.
2016. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért megprobàlom de a kicsivel óvatos leszek. Egyébként egy írtó rossz kapcsolatból jöttem ki és végre boldog szeretnék lenni. Egy normális gondolkodású fiúval.
2016. júl. 30. 07:56
 9/17 anonim ***** válasza:

régebben nem volt olyan ritka, hogy fiatal felnőtteknek családja van.


szerintem hagyd történni a dolgokat, és figyelj, hogy mennyire bízhatsz benne.

2016. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"fiúval"


Na ez itt a gond, hogy nem egy Férfival.


A fiú jelző még éretlen, a férfi viszont már érett. Majd saját tapasztalatodból rájössz hogy mire utaltam.

Egyébként van egy olyan sanda gyanúm, hogy még te se vagy érett gondolkodású.


Majd az idő bizonyítja, hogy kinek van igaza. :)

2016. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!